در حال بارگذاری ...
با حضور مسئولین شهرستان؛

پوستر جشنواره سراسری نمایش کودک باغچه بان رونمایی شد

با حضور مسئولین شهرستانی در جلسه فوق العاده شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرند رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از آذربایجان شرقی، به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره سراسری نمایش کودک باغچه بان مرند، با برگزاری فوق العاده شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرند، از پوستر این رویداد رونمایی شد.
در این جلسه، ضمن دعوت از دبیرخانه جشنواره، مهدی صالحیار به عنوان دبیر این رویداد، توضیحاتی درمورد اهداف جشنواره و روند اجرایی و امور انجام یافته دادند و بر شناسایی مرند و پتانسیل‌های هویتی و تاریخی و گردشگری مرند تاکید کردند و نهایتا اشاره ای به حمایت ارگان‌ها و خصوصا نماینده محترم مرند در مجلس شورای اسلامی نمودند که برای برندسازی شهر مرند به عنوان خاستگاه نمایش کودک ایران مهم و اساسی است.
امامت جمعه شهرستان مرند ضمن حمایت همه جانبه از این رویداد، دانشکاه آزاد اسلامی مرند را برای ورود به اجرای عملی و فرهنگی این رویداد مهم قلمداد کرد.
فرمانداری ویژه شهرستان مرند نیز در این جلسه به اتحاد و همبستگی همه ارگان‌ها برای برگزاری این رویداد سراسری و درخور نام مرند، تاکید کرد و ضمن بررسی درخواست‌های دبیرخانه جشنواره، قول مساعدت همه جانبه را دادند.
در پایان این جلسه، با گزارش پایانی ریاست محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، از پوستر این رویداد رونمایی شد.
نخستین جشنواره سراسری نمایش کودک باغچه بان، ١٦ مهرماه همزمان با روز جهانی کودک در مرند شروع به کار می کند.  این جشنواره در بخش‌های پژوهش و سمینار و نمایشنامه نویسی در گستره سراسری برگزار می شود.
مطالب مرتبط

با استقبال پر شور مردم مرند

اجراهای روز اول جشنواره ملی تئاتر کودک باغچه بان به روی صحنه رفت
با استقبال پر شور مردم مرند

اجراهای روز اول جشنواره ملی تئاتر کودک باغچه بان به روی صحنه رفت

این روزها مردمان دامنه کوه میشو میزبان رخدادی هنری اند. مرند از دیرباز شهری هنر خیز و هنرپرور است و در عرصه تئاتر نیز هنرمندان برجسته ای به جامعه هنری ایران معرفی کرده است. جشنواره ملی تئاتر کودک باغچه بان اتفاق مبارکی است که حاصل تحقیق و پژوهشی چند ساله است.

|

از 15 مهرماه؛

نخستین جشنواره ملی تئاتر کودک باغچه‌بان آغاز می‌شود
از 15 مهرماه؛

نخستین جشنواره ملی تئاتر کودک باغچه‌بان آغاز می‌شود

نخستین جشنواره ملی تئاتر کودک باغچه بان به طور رسمی از فردا در مرند آغاز به کار خواهد کرد. مهدی صالحیار، کارگردان و مدرس تئاتر آذربایجان شرقی که سابقه حضور در ادوار مختلف جشنواره تئاتر فجر و جشنواره های بسیاری را در کارنامه دارد دبیر نخستین دوره از این جشنواره است.

|

نظرات کاربران