در حال بارگذاری ...
بر اثر ابتلا به کرونا

سیامک افسایی بازیگر و کارگردان تبریزی درگذشت

سیامک افسایی بازیگر و کارگردان تئاتر تبریز صبح امروز بر اثر ابتلا به کرونا در گذشت.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر ازآذربایجانشرقی، مرحوم سیامک افسایی که نزدیک به 10 روز در بیمارستان 29 بهمن تبریز براثر ابتلا به کرونا بستری بود،صبح امروز دارفانی را وداع گفت.

سیامک افسایی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. که وی دارای مدرک دکتری دامپزشکی بوده اما به دنبال علایق خود در تئاتر رفت و توانست در این عرصه بسیار موفق ظاهر شود.از جمله آثار افسایی که کارگردانی آن را عهده دار بوده میتوان به نمایش خداحافظی نکردی،با نجمه،سورچی اشاره کرد که هم درجشنواره سراسری تئاتر رضوی حائز کشب رتبه برتر شده وهم در سی و دومین جشنواره تئاتر استانی جزو سه اثر ارسالی به جشنواره تئاتر بین المللی فجر بود. وی در آخرین اجرای خود نیز نمایش خرس های پاندا را در آبان ماه در تبریز بروی صحنه برد.
گفتنی است افسایی در ماه اخیر نیز در اثر از دست دادن پدر خود به سوگ نشسته بود.
از مهم‌ترین آثار وی می‌توان به بازیگری در سریال آنام اشاره کرد.

افسایی در سال ۱۳۹۶ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم سیامک افسایی در این سال، بازیگری در سریال آنام به کارگردانی جواد افشار محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی او بازی در سریال آنام بوده است. وی  کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرده و سال ۱۳۹۶ سریال آنام نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند.

او در این سریال با جواد افشار همکاری داشته است. سیامک افسایی توانست با بازی در سریال آنام تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر مجید واشقانی، امیررضا دلاوری، ناصر هاشمی و لاله مرزبان بر تجارب او افزود.

گفتنی است این  هنرمند و کارگردان تبریزی که مدتی بود به دلیل ابتلا به بیماری کووید۱۹ در بیمارستان بستری بود دقایقی پیش در گذشت و این هنرمند تبریزی در قطعه هنرمندان وادی رحمت تبریز به منزل ابدی خود سپرده خواهد شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران