با اعلام هیات داوران دومین دوره
برگزیدگان جشنواره استانی تئاتر خیابانی سردرود معرفی شدند
آرای نهایی هیئت داوران دومین جشنواره تئاتر خیابانی سردرود با معرفی کاندیداهای کسب جایزه و رتبه های برتر مشخص شد.
به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از آذربایجان شرقی،آرای نهایی هیئت داوران دومین جشنواره تئاتر خیابانی سردرود با معرفی رتبههای برتر مشخص شد.
داوری این دوره از جشنواره بر عهده آتش تقی پور،سیاوش چراغی پور و یعقوب صدیق جمالی بوده است.
طراحی بروشور
کاندیداها:علی علمی برای بروشور نمایش « ائو » و فرهاد زارعی برای بروشور نمایش « دکتر قلابی »
هیئت داوران جایزه این بخش را شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا کرد به فرهاد زارعی برای طراحی بروشور نمایش « دکتر قلابی » از سردرود
موسیقی
هیئت داوران در این بخش دو انتخاب داشت.
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا شد به عاشیق علی صمدی برای نمایش دومانلی سرحد از مرند.
و هنرمندان نوجوان آیاز و تایماز پیوندی برای موسیقی نمایش « اشک آب » از سردرود
گریم :
کاندیداها:رقیه بهارمنش برای نمایش « من اویناماق ایستیرم »،فرهاد زارعی برای نمایش « تراژدی نان » و تهمینه آدی بیگ برای نمایش « داد زبالهها»
هیئت داوران جایزه این بخش را شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا کرد به تهمینه آدی بیگ برای گریم نمایش « داد زبالهها » از سردرود
طراحی لباس
کاندیداها:یاسمن سلطانزاده برای نمایش « دومانلی سرحد » و سجاد افتخاری برای نمایش « داد زبالهها»
هیئت داوران جایزه این بخش را شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا کرد به سجاد افتخاری برای طراحی لباس نمایش « داد زبالهها » از سردرود
طراحی فضا
کاندیداها:فرهاد زارعی برای نمایش « اشک آب »،خانم نسیم عمو زاده برای نمایش « ائو »،پویا معصومی و سما سیمرغی برای نمایش « تراژدی نان » و نسترن جدی برای نمایش دومانلی سرحد
هیئت داوران با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی از طراحان فضای نمایشهای « تراژدی نان » پویا معصومی و سما سیمرغی و طراح فضای نمایش « اشک آب » فرهاد زارعی تقدیر به عمل میآورد.
جایزه رتبه منتخب این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا شد به نسیم عموزاده برای طراحی فضای نمایش « ائو » از اهر
طرح و ایده
کاندیداها:مصطفی آذری برای نمایش « دومانلی سرحد»،خانم نسیم عمو زاده برای نمایش « ائو »،مهدی صالحیار برای نمایشهای تراژدی نان و من اویناماق ایستیرم،بهناز قرطاسی برای نمایشهای « اشک آب »و داد زبالهها
رتبه سوم :
هیئت داوران جایزه این بخش را شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا میکند به بهناز قرطاسی برای طراحی ایده نمایشهای « اشک آب » و " داد زبالهها از سردرود
رتبه دوم :
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا میشود به مصطفی آذری برای نمایش دومانلی سرحد
رتبه اول :
تندیس جشنواره،لوح افتخار و جایزه نقدی این بخش اهدا میشود به مهدی صالحیار برای نگارش « تراژدی نان » و « من اویناماق ایستیرم »
بازیگری زن :
کاندیداها:هستی محمد زاده برای دکتر قلابی،صدف رحیمی برای داد زبالهها،نازنین اسدی برای من اویناماق ایستیرم،ساناز کسب خواه برای داد زبالهها،ریحانه اکبری برای ائو و تهمینه آدی بیگ برای داد زبالهها.
رتبه سوم :
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهداشد به هر یک از بازیگران زیر:
۱- نازنین اسدی برای من اویناماق ایستیرم
۲- محمدزاده برای دکتر قلابی
۳- ریحانه اکبری برای ائو
رتبه دوم :
هیئت داوران با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی از ساناز کسب خواه برای نمایش « داد زباله » تقدیر میکند.
رتبه اول :
تندیس جشنواره،لوح افتخار و جایزه نقدی رتبه اول زن اهدا میشود به صدف رحیمی برای نمایش « داد زبالهها » از سردرود.
بازیگری مرد :
کاندیداها:محمود کریمی برای داد زبالهها،مهدی شاکری برای تراژدی نان،علی صالح نیا برای قاچاق چرا،امین حاج اکبری برای سایا،نیما وهابی برای من اویناماق ایستیرم،مجید رنجبر پور برای غصههای مجید،مصطفی آذری برای دومانلی سرحد،توحید شکری برای موقعیتی برای دو نفر
رتبه سوم :
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر وجایزه نقدی به طور مشترک اهدا میشود به هر یک از بازیگران زیر:
۱- علی صالح نیا برای نمایش « قاچاق چرا »
۲-نیما وهابی برای نمایش « من اویناماق ایستیرم »
رتبه دوم :
هیئت داوران با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به طور مشترک از مصطفی آذری برای نمایش «دومانلی سرحد» و مجید رنجبر پور برای نمایش غصههای مجید تقدیر میکند.
رتبه اول :
تندیس جشنواره،لوح افتخار و جایزه نقدی رتبه اول مرد اهدا میشود به امین حاجی اکبری برای نمایش «سایا » از تبریز.
کارگردانی :
کاندیداها:مهدی شاکری برای داد زبالهها،فرهاد زارعی برای اشک آب،گروه کارگردانی گروه کارگردانی نمایش تراژدی نان،مصطفی آذری برای دومانلی سرحد و مجتبی اکبری اسبق برای من اویناماق ایستیرم
رتبه سوم :
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا میشود مهدی شاکری کارگردان نمایش:داد زبالهها
رتبه دوم :
هیئت داوران با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی از گروه کارگردانی نمایش تراژدی نان تقدیر میکند(به نمایندگی از گروه،استاد راهنما مهدی صالحیار تقدیر میشوند).
رتبه اول :
تندیس جشنواره،لوح افتخار و جایزه نقدی رتبه اول کارگردانی اهدا میشود به مصطفی آذری یالقوز آغاجی برای نمایش «دومانلی سرحد » از مرند.
نمایش منتخب :
هیئت داوران با توجه به کیفیت نمایشهای اجرا شده و نیز رتبههای کسب شده توسط گروههای شرکت کننده، نمایش نمایش تراژدی نان از سردرود را جهت حمایت از اجرای عمومی و معرفی به سایر جشنوارهها، اعلام کرد.