در حال بارگذاری ...
در طرح حمایت از آثار خیابانی

«بیز اوچ نفر» و «خاتون» در مرند اجرا شد

با اعلام آثار منتخب اجرا در طرح حمایت از آثار خیابانی مرکز هنرهای نمایشی ؛نمایش های خیابانی بیز اوچ نفر نویسنده وکارگردان:محمد یوسفی زاده و خاتون نویسنده:محمد یوسفی زاده به کارگردانی آیسان خلیل زاده کاری از گروه تئاتر تکم و نیلوفران شهرستان مرند به اجرای عموم پرداخت .

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از آذربایجان شرقی، این نمایش ها طی روزهای ۱۴ الی ۱۸ مرداد ماه سال ۱۴۰۰ هر کدام در پنج نوبت در بوستان مجتمع فرهنگی وهنری ؛پارک قوناخلار؛ومحوطه آموزشگاه ماهنی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی به اجرای عموم پرداخت
در این نمایش ها:محمد حاج احمدلویی؛امیر علی کاظم پور؛سینا حسینی؛بهراد همتی؛علی رضا غلامی؛امیر رضا کاظمی؛مجید موسوی؛ابولفضل بیک زاده؛مهتاب امینی؛زهرا ولیزاده؛مهسا اصغریان؛ایدا احتشام فر؛تینا جاربند؛یاسمن جاربند؛شقایق حقانی به عنوان بازیگر حضور داشتند
موسیقی این نمایش ها بر عهده:محمد رضا کریمپور؛علی عزتی؛میلاد امیر طاهری؛علی رضا شکوهمندومحمد علیپور بود
طراحی فضا ولباس:المیرا منظری
طراحی گریم:افسانه علافی
مشاور کارگردان:حمید حمیدی
دستیار کارگردان:محمد امین کاظم پور
طراحی پوستر:کریم پزشکی
و فیلم وعکس بر عهده حسین زینالی
این نمایش ها با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان مرند به اجرای عموم پرداخت
مطالب مرتبط

با استقبال پر شور مردم مرند

اجراهای روز اول جشنواره ملی تئاتر کودک باغچه بان به روی صحنه رفت
با استقبال پر شور مردم مرند

اجراهای روز اول جشنواره ملی تئاتر کودک باغچه بان به روی صحنه رفت

این روزها مردمان دامنه کوه میشو میزبان رخدادی هنری اند. مرند از دیرباز شهری هنر خیز و هنرپرور است و در عرصه تئاتر نیز هنرمندان برجسته ای به جامعه هنری ایران معرفی کرده است. جشنواره ملی تئاتر کودک باغچه بان اتفاق مبارکی است که حاصل تحقیق و پژوهشی چند ساله است.

|

از 15 مهرماه؛

نخستین جشنواره ملی تئاتر کودک باغچه‌بان آغاز می‌شود
از 15 مهرماه؛

نخستین جشنواره ملی تئاتر کودک باغچه‌بان آغاز می‌شود

نخستین جشنواره ملی تئاتر کودک باغچه بان به طور رسمی از فردا در مرند آغاز به کار خواهد کرد. مهدی صالحیار، کارگردان و مدرس تئاتر آذربایجان شرقی که سابقه حضور در ادوار مختلف جشنواره تئاتر فجر و جشنواره های بسیاری را در کارنامه دارد دبیر نخستین دوره از این جشنواره است.

|

نظرات کاربران