در حال بارگذاری ...
پس از دریافت لوح یادبود و تقدیر در مراسم بازگشایی مجموعه فرهنگی هنری تربیت

استاندار آذربایجان شرقی طی پیامی از هنرمندان این استان قدردانی کرد

به گزارش ایران تئاتر از تبریز؛ پس از دریافت لوح یادبود با امضای هنرمندان تبریز در حاشیه مراسم بازگشایی مجموعه فرهنگی هنری تربیت (تئاتر شهر تبریز)، استاندار آذربایجان شرقی طی پیامی از هنرمندان تبریز قدردانی کرد.

پس از دریافت لوح یادبود با امضای هنرمندان تبریز در حاشیه مراسم بازگشایی مجموعه فرهنگی هنری تربیت (تئاتر شهر تبریز)، استاندار آذربایجان شرقی طی پیامی از هنرمندان تبریز قدردانی کرد.

به گزارش ایران تئاتر از تبریز؛ چهارشنبه نهم تیرماه و در مراسم بازگشایی مجموعه فرهنگی هنری تربیت (تئاتر شهر تبریز) جمعی از برگزیدگان فرهنگ و هنر آذربایجان و تبریز در قالب لوحی یاد بود، از استاندار آذربایجان شرقی تقدیر به عمل آوردند. پس از این اقدام استاندار آذربایجان شرقی نیز طی پیامی با اشاره به کاستی های موجود در عرصه هنر و تلاش ستودنی هنرمندان این خطه از زحمات آنان قدردانی کرد.

در متن پیام دکترمحمدرضا پورمحمدی آمده است: کسانی که عمری را با تمام توان در مسئولیت‌های اجرایی و سیستم دولتی خدمت کرده‌اند، انواع تقدیرها، تشویق‌ها و مدال‌ها را دریافت می‌کنند که این امر گاهی عادی می‌شود اما لطف هنرمندان حلاوتی دیگر دارد.

با اینکه نتوانستیم از جامعه هنری آنچنان که شایسته است، حمایت کنیم اما هنرمندان فرهیخته و خلاق ما، همواره در جامعه، الهام بخش بوده‌اند.

نهم تیر ۱۴۰۰ مجموعه تئاتر شهر تبریز پس از بازسازی اساسی تقدیم جامعه تئاتر شد. از هنرمندان عزیز شهر و استانمان که در این مراسم اینجانب را مورد لطف قرار دادند، قدردانی می‌کنم.
مطالب مرتبط

مدیرکل هنرهای نمایشی  در نشست با فعالان تئاتر تبریز تاکید کرد:

افزایش کمی و کیفی متون ایرانی با اتکاء به ظرفیت های تئاتر تبریز
مدیرکل هنرهای نمایشی در نشست با فعالان تئاتر تبریز تاکید کرد:

افزایش کمی و کیفی متون ایرانی با اتکاء به ظرفیت های تئاتر تبریز

پس از مراسم بازگشایی مجموعه فرهنگی هنری تربیت (تئاتر شهر تبریز) قادر آشنا، مدیر کل هنرهای نمایشی کشور، در آخرین ساعات شب چهارشنبه،در نشست صمیمانه فعالان تئاتر تبریز در هتل بین المللی تبریز حاضر شد.

|

نظرات کاربران