در حال بارگذاری ...
به کارگردانی علی فتوحی

هیاهو و خشم در تبریز روی صحنه رفت

خشم و هیاهو عنوان نمایشنامه‌ای است نوشته مهرداد رایانی مخصوص، که با کارگردانی علی فتوحی و تهیه کنندگی دل آرام حبیب پیران به همت موسسه الف در تبریز بروی صحنه رفت.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از آذربایجان شرقی، خشم و هیاهو عنوان نمایشنامه‌ای است نوشته مهرداد رایانی، که با کارگردانی علی فتوحی و تهیه کنندگی دل آرام حبیب پیران، توسط فارغ التحصیلان موسسه بین المللی الف عصر روز سه شنبه و با حضور علاقه مندان به تئاتر، در تبریز به روی صحنه رفت.

موسسه بین المللی الف پس از برگزاری دوره حرفه ای بازیگری، اقدام به اجرای نمایش تولید شده در دوره کرده است. این تولیدات تمامی استاندارد های یک اجرای صحنه ای را برای فارغ التحصیلان فراهم کرده است که در نوع خود اقدامی قابل توجه است. پیش از این نیز نمایش کوئلاکانت توسط این مجموعه در تبریز به روی صحنه رفت.

نمایش «هیاهو و خشم» عصر روز سه شنبه، 15 تیر ماه با حضور جمعی از اساتید، هنرمندان و علاقه مندان به تئاتر در محل مجموعه فرهنگی هنری 29 بهمن تبریز «موسسه بین المللی الف» به روی صحنه رفت. استاد منصور حمیدی، پیشکسوت تئاتر آذربایجان زنگ افتتاح نمایش خشم و هیاهو را به صدا درآورد. این نمایش هر شب از ساعت 18:30 میزبان هنردوستان و علاقه مندان به تئاتر خواهد بود.

«هیاهو و خشم» نویسنده: مهرداد رایانی مخصوص، طراح و کارگردان: علی فتوحی تهیه کننده: دل آرام حبیب پیران، و با بازی :فائزه پور احمدی، مهدی اقدمی، مهدی جلیلی، محمد متین حدادپور، فریبا خورشید، پریسا خورشید، ناصر علایی، عرفان کریمی فرد، سروین میرزایی، امیز حسین هوشیاری، طراح صحنه: هومن بیگ نژاد، طراح لباس: نرگس پسیانیان، مدیر تولید: هلیا بیگ نژاد، طراح چهره: سولماز آذربار، طراح پوستر: آیدین فرخی ملکی

گفتنی است تمام بازیگران این نمایش فارغ التحصیلان دوره بازیگری موسسه الف می‌باشند. این نمایش در تئاتر مستقل تبریز از ۱۵ تیر ۱۴۰۰ تا 27 تیر ساعت ۱۸:۳۰ اجرا می‌شود.
مطالب مرتبط

مدیرکل هنرهای نمایشی  در نشست با فعالان تئاتر تبریز تاکید کرد:

افزایش کمی و کیفی متون ایرانی با اتکاء به ظرفیت های تئاتر تبریز
مدیرکل هنرهای نمایشی در نشست با فعالان تئاتر تبریز تاکید کرد:

افزایش کمی و کیفی متون ایرانی با اتکاء به ظرفیت های تئاتر تبریز

پس از مراسم بازگشایی مجموعه فرهنگی هنری تربیت (تئاتر شهر تبریز) قادر آشنا، مدیر کل هنرهای نمایشی کشور، در آخرین ساعات شب چهارشنبه،در نشست صمیمانه فعالان تئاتر تبریز در هتل بین المللی تبریز حاضر شد.

|

با استقبال پر شور مردم مرند

اجراهای روز اول جشنواره ملی تئاتر کودک باغچه بان به روی صحنه رفت
با استقبال پر شور مردم مرند

اجراهای روز اول جشنواره ملی تئاتر کودک باغچه بان به روی صحنه رفت

این روزها مردمان دامنه کوه میشو میزبان رخدادی هنری اند. مرند از دیرباز شهری هنر خیز و هنرپرور است و در عرصه تئاتر نیز هنرمندان برجسته ای به جامعه هنری ایران معرفی کرده است. جشنواره ملی تئاتر کودک باغچه بان اتفاق مبارکی است که حاصل تحقیق و پژوهشی چند ساله است.

|

از 15 مهرماه؛

نخستین جشنواره ملی تئاتر کودک باغچه‌بان آغاز می‌شود
از 15 مهرماه؛

نخستین جشنواره ملی تئاتر کودک باغچه‌بان آغاز می‌شود

نخستین جشنواره ملی تئاتر کودک باغچه بان به طور رسمی از فردا در مرند آغاز به کار خواهد کرد. مهدی صالحیار، کارگردان و مدرس تئاتر آذربایجان شرقی که سابقه حضور در ادوار مختلف جشنواره تئاتر فجر و جشنواره های بسیاری را در کارنامه دارد دبیر نخستین دوره از این جشنواره است.

|

نظرات کاربران