در حال بارگذاری ...

«قرار ملاقات» نخستین اجرای نمایشی سال ١٤٠٠ در آذربایجان شرقی

روزهای هفتم و نهم فروردین ماه سال جدید با اجرای نمایش خیابانی قرار ملاقات از سوی گروه تئاتر اوینار، نخستین اجرای نمایشی در سال جدید در استان رقم خورد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از آذربایجان شرقی، این نمایش به بهانه روز جهانی تئاتر، بعنوان تنها نماینده استان در جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی ایلام ، با همکاری موسسه هفت هنر منطقه ازاد ارس ، با رعایت پروتکلهای بهداشتی طی دوروز اجرا شد.
قرار ملاقات، به نویسندکی و کارگردانی مهدی صالحیار، با با بازی علی مجیدپور و میثم حبیبی  و با همکاری جواد ندیمی ، جعفر آسوده حال، آتنا پارسایی ، توحید شکری و هاجر زاویه، در چهارمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی حضور داشته و اجرای اصلی آن بصورت لایو اینستاگرامی برگزار شد.
مطالب مرتبط

نمایش خیابانی سو گلین  در مرند اجرا شد

نمایش خیابانی "سو گلین " در مرند اجرا شد

در قالب همایش خیابان تئاتر ایران، از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، نمایش سوگلین که منتخب این همایش بود در تاریخ های ٦ الی ١٢ اسفندماه در مجتمع فرهنکی و هنری مرند و برخی اماکن فرهنگی اجرای عموم شد.

|

در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

جنگ و صلح مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد
در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

"جنگ و صلح" مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد

اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجید حسینی معاون هنری، قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره با تقدیر از خانواده شهید محسن فخری زاده، معرفی برگزیدگان و تقدیر از چهار چهره شناخته شده تئاتر ...

|

نظرات کاربران