در حال بارگذاری ...

درخشش گروه اوینار در جشنواره ملی یار انقلاب استان البرز

گروه تئاتر اوینار از آذربایجان شرقی و شهرستان مرند به عنوان گروه منتخب این جشنواره شناخته شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از آذربایجان شرقی،با برگزاری اختتامیه جشنواره تئاتر و فیلم «یار انقلاب» در استان البرزگروه تئاتر اوینار موفق به کسب رتبه برتر کارگردانی و بازیگری این جشنواره شد.
در بخش تئاتر کوتاه نیز لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به«مهدی صالحیار» برای کارگردانی نمایش انشاء از شهرستان مرند اهدا شده و خانم «رقیه ولی پور» برای بازی در نمایش انشاء به عنوان بازیگر برتر زن در این جشنواره تندیس جشنواره و جایزه نقدی بازیگری زن اهدا شد.

نخستین جشنواره سراسری تئاتر و فیلم کوتاه یار انقلاب با هدف، گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، توجه به هنرمندان جوان و تولید آثار فاخر هنری با محوریت پیشگیری، کنترل و نابودی ویروس منحوس کرونا، تقدیر از کادر پزشکی و درمان، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت، دفاع مقدس و همچنین تبیین و ترویج ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزار شده است.
مطالب مرتبط

نمایش خیابانی سو گلین  در مرند اجرا شد

نمایش خیابانی "سو گلین " در مرند اجرا شد

در قالب همایش خیابان تئاتر ایران، از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، نمایش سوگلین که منتخب این همایش بود در تاریخ های ٦ الی ١٢ اسفندماه در مجتمع فرهنکی و هنری مرند و برخی اماکن فرهنگی اجرای عموم شد.

|

نظرات کاربران