در حال بارگذاری ...

نمایش خیابانی "سو گلین " در مرند اجرا شد

در قالب همایش خیابان تئاتر ایران، از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، نمایش سوگلین که منتخب این همایش بود در تاریخ های ٦ الی ١٢ اسفندماه در مجتمع فرهنکی و هنری مرند و برخی اماکن فرهنگی اجرای عموم شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از آذربایجان شرقی،در قالب همایش خیابان تئاتر ایران، از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، نمایش سوگلین که منتخب این همایش بود در تاریخ های ٦ الی ١٢ اسفندماه در مجتمع فرهنکی و هنری مرند و برخی اماکن فرهنگی اجرای عموم شد.
مهدی صالحیار بعنوان نویسنده و کارگردان این نمایش، با اشاره به ایجاد شرایط فاصله گذاری اجتماعی و رعایت محدودیتهای کرونایی، اشاره کرد که نمایش سو گلین با موضوع کمبود آب و آیینی کهن در مورد نگهداری از آبهای زیرزمینی، در این همایش پذیرش شده است و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند و نماینده انجمنِ هنرهای نمایشی در مرند در چندین مکان این شهر اجرا شد.
هنرمندان این نمایش شامل:
جعفر اسوده حال، غلامرضا محمدیان، محمد کهنسال، علی پاسبانی، سما سیمرغی، فاطمه ایده لو، زهرا احمدزاده، پریا احمدزاده، سمیرا تاروردیزاده، مهسا متفکری، هیلا نیلچی، محیا علمی و هادی ایماندار و توحید شکری بودند.
مطالب مرتبط

در طرح حمایت از آثار خیابانی

«بیز اوچ نفر» و «خاتون» در مرند اجرا شد
در طرح حمایت از آثار خیابانی

«بیز اوچ نفر» و «خاتون» در مرند اجرا شد

با اعلام آثار منتخب اجرا در طرح حمایت از آثار خیابانی مرکز هنرهای نمایشی ؛نمایش های خیابانی بیز اوچ نفر نویسنده وکارگردان:محمد یوسفی زاده و خاتون نویسنده:محمد یوسفی زاده به کارگردانی آیسان خلیل زاده کاری از گروه تئاتر تکم و نیلوفران شهرستان مرند به اجرای عموم پرداخت .

|

نظرات کاربران