در حال بارگذاری ...
با رعایت پروتکل های بهداشتی؛

کوئلاکانت بروی صحنه رفت

نمایش کوئلاکانت به طراحی و کارگردانی علی فتوحی در تبریز بروی صحنه رفت.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از آذربایجان شرقی،نمایش کوئلاکانت به کارگردانی و طراحی علی فتوحی و به تهیه کنندگی ،دل‌آرام حبیب‌پیران در حال اجرا می باشد.
این نمایش بر اساس نمایشنامه‌های تراژدی ایالات متحده و مرغ دریایی نوشته ژان میشل ریب و نمایشنامه‌ی سونولک کردن نوشته شل سیلور استاین ترجمه متین خاکپور ساخته شده و تمامی بازیگران این نمایش که دانشجوی موسسه آموزشی الف بوده،و اولین تجربه اجرای صحنه‌ایی خودرا تجربه می‌کنند. 
این نمایش با بازی: ابوالفضل امیرهاشمی، الهه نعمتی، امین فرشباف علیزاده، آریا جنتی، پریسا خورشید، حامد شهری‌پور، راضیه جوادزاده، سنا باقریان، طاهره جعفری، محمد اکبری و ناصر علایی کلجاهی
طراحی صحنه:هومن بیگ نژاد
طراحی لباس: نرگس پسیانیان
گریم: سولماز آذربار، ترمه پارسا
نورپردازی: عباس زارع
طراح پوستر: آیدین فرخی ملکی  بر روی صحنه رفت.
این نمایش با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن تئاتر مستقل تبریز (موسسه بین‌المللی الف) و زمان اکران از 9 بهمن 1399 تا 24 بهمن اجرا شد.
مطالب مرتبط

در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

جنگ و صلح مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد
در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

"جنگ و صلح" مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد

اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجید حسینی معاون هنری، قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره با تقدیر از خانواده شهید محسن فخری زاده، معرفی برگزیدگان و تقدیر از چهار چهره شناخته شده تئاتر ...

|

در اولین دوره برگزاری؛

هنرمند تئاتر خیابانی آذربایجان شرقی، در جشنواره مجازی آیینی نینواییان حائز رتبه شد
در اولین دوره برگزاری؛

هنرمند تئاتر خیابانی آذربایجان شرقی، در جشنواره مجازی آیینی نینواییان حائز رتبه شد

جهانگیر چالاکی، که با نمایش آیینی مذهبی شمرکشی در این جشنواره حضور داشته است با اعلام نتایج در مراسم اختتامیه، در بخش نویسندگی و بازیگری حائز رتبه های تقدیر داوران گردید.

|

نظرات کاربران