در حال بارگذاری ...
دبیر سی و دومین جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی؛

با توجه به شرایط موجود از جشنواره استانی استقبال خوبی شد

احمد رجب پور با اشاره به مدت رمان کم جشنواره از اعلام فراخوان تا ارسال آثار به جشنواره گفت:در این مدت کم استقابل خوبی از جشنواره توسط هنرمندان شد که ۳۱ اثر به دبیرخانه ارسال شده بود که ۱۸ اثر به مرحله داوری رسیده و ۳ اثر نیز به جشنواره فجر راه یافتند.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از آذربایجان شرقی، احمد رجب پور درباره علت تاخیر جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی گفت: قرار بر این بود سی و دومین دوره از جشنواره تئاتر استانی در خرداد ماه برگزار شود، اما به دلیل شرایط کرونایی موجود و فوت مدیرکل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به تعویق افتاد.
 وی افزود: با توجه به فراخوانی که در کوتاه مدت انجام شد، استقبال خوبی به عمل آمد و ۳۱ اثر برای جشنواره ارسال شد.
رجب‌پور خاطرنشان ساخت: از بین ۳۱ اثر فرستاده شده، ۱۸ اثر برای داوری انتخاب شد. از بین این تعداد ۳ اثر برتر برای حضور در جشنواره تئاتر فجر برگزیده شدند.

وی با بیان اینکه با توجه به کاستی هایی که در این دوره وجود داشت،اظهار کرد: انتخابات پیش رو از تمام نظرات افراد فعال در این حوزه برای بهبود هر چه بهتر انجمن استفاده خواهد شد که این کار باعث به وجود آمدن ایده های جدید خواهد شد.
مطالب مرتبط

نمایش خیابانی سو گلین  در مرند اجرا شد

نمایش خیابانی "سو گلین " در مرند اجرا شد

در قالب همایش خیابان تئاتر ایران، از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، نمایش سوگلین که منتخب این همایش بود در تاریخ های ٦ الی ١٢ اسفندماه در مجتمع فرهنکی و هنری مرند و برخی اماکن فرهنگی اجرای عموم شد.

|

راه یابی نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به بخش نهایی چهاردهمین جشنواره تئاتر دانشجویی پودس

راه یابی نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به بخش نهایی چهاردهمین جشنواره تئاتر دانشجویی پودس

نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به نویسندگی و کارگردانی حسن عظیمی جزء آثار منتخب بخش تئاتر صحنه ای چهاردهمین جشنواره تئاتردانشجویی پودس دانشگاه هنر نبی اکرم(ص) تبریز قرار گرفت.

|

نظرات کاربران