در حال بارگذاری ...
در پنجمین حضور بین‌المللی

گروه نمایش آینا از آذربایجان شرقی به فستیوال بین المللی تئاتر عراق می‌رود

فستیوال بین المللی تئاتر عراق باتوجه به شیوع گسترده و جهانی بصورت مجازی برگزار خواهد شد که از آذربایجان شرقی نیز گروه آینا در این فستیوال حضور خواهد یافت.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از آذربایجان شرقی، علی فتوحی با اعلام این خبر گفت: این فستیوال توسط بنیاد تئاتر معاصر کشور عراق برگزار میشود،که باتوجه به شرایط جهانی ویروس کرونا این فستیوال بصورت آنلاین و مجازی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد:نمایش روبینسون  و کروزو به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی و با ایفای نقش حامد رسولی و سیروس مصطفی در هفتم دی ماه بصورت آنلاین در این جشنواره بروی صحنه خواهد رفت.

او خاطرنشان ساخت: این نمایش پیش از این با حضور موفق در کشورهای مختلف همانند آلمان، قزاقستان، ترکیه و بوسنی و هرزگوین و دو دوره جشنواه بین المللی تئاتر فجر به نوان سفیر صلح و دوستی شناخته شده و جوایز متعددی را کسب کرده است.
مطالب مرتبط

نمایش خیابانی سو گلین  در مرند اجرا شد

نمایش خیابانی "سو گلین " در مرند اجرا شد

در قالب همایش خیابان تئاتر ایران، از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، نمایش سوگلین که منتخب این همایش بود در تاریخ های ٦ الی ١٢ اسفندماه در مجتمع فرهنکی و هنری مرند و برخی اماکن فرهنگی اجرای عموم شد.

|

راه یابی نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به بخش نهایی چهاردهمین جشنواره تئاتر دانشجویی پودس

راه یابی نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به بخش نهایی چهاردهمین جشنواره تئاتر دانشجویی پودس

نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به نویسندگی و کارگردانی حسن عظیمی جزء آثار منتخب بخش تئاتر صحنه ای چهاردهمین جشنواره تئاتردانشجویی پودس دانشگاه هنر نبی اکرم(ص) تبریز قرار گرفت.

|

نظرات کاربران