در حال بارگذاری ...
به دلیل ایست قلبی

پاییز بی رحم تینا عبدی را از تئاتر تبریز گرفت

تینا عبدی بازیگر جوان تبریزی روزگذشته درگذشت.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از آذربایجان شرقی، تینا عبدی بازیگر جوان تبریزی به دلیل شوک وارده از مشکلاتی که داشت دچار حمله و ایست قلبی شد.

فوت عبدی بازتاب گسترده ای در صفحات شخصی هنرمندان و فعالین فرهنگی آذربایجان در شبکه های اجتماعی داشت.

از مهم‌ترین آثار تینا عبدی 25 ساله  می‌توان به بازیگری در سریال آنام، فیلم کاناپه و سریال آجی بال اشاره کرد.
تینا عبدی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۹۵ در فیلم کاناپه به کارگردانی کیانوش عیاری بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال آنام، بیشتر نبود، اما تجربه خوبی برای تینا عبدی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون فرگل فربخش، ابوالفضل پورعرب، فرهاد آئیش و بابک حمیدیان را تجربه کرد.
تینا عبدی در سال ۱۳۹۶ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم تینا عبدی در این سال، بازیگری در سریال آنام به کارگردانی جواد افشار محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی تینا عبدی بازی در سریال آنام بوده است. تینا عبدی سال ۱۳۹۶ سریال آنام نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با جواد افشار همکاری داشته است. تینا عبدی توانست با بازی در سریال آنام تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر مجید واشقانی، امیررضا دلاوری، ناصر هاشمی و لاله مرزبان بر تجارب او افزود.
وی در نمایش های زیادی نیز بروی صحنه رفت که می‌توان به  نمایش باغ آلبالو با کارگردانی علی فتوحی اشاره کرد.
مطالب مرتبط

در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

جنگ و صلح مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد
در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

"جنگ و صلح" مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد

اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجید حسینی معاون هنری، قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره با تقدیر از خانواده شهید محسن فخری زاده، معرفی برگزیدگان و تقدیر از چهار چهره شناخته شده تئاتر ...

|

نظرات کاربران