در حال بارگذاری ...
با تصمیم هیئت رئیسه و با حکم رئیس انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی

محمد یوسفی زاده مدیر بخش نمایش‌های آئینی سنتی شد

به گزارش آذربایجان شرقی - مهرداد خردمند؛ با تصمیم هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان و با حکم رئیس این انجمن، محمد یوسفی زاده به عنوان مدیر بخش نمایش های آئینی سنتی انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی منصوب شد.

محمد یوسفی زاده از کارگردانان فعال تئاتر آذربایجان شرقی است که سابقه اجراهای زیادی در حوزه نمایش های آیینی سنتی داشته است. وی دانشجوی کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر است و نشانه درجه 3 هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را نیز کسب کرده است. یوسفی زاده همچنین سابقه حضور در بیش از 100 اثر نمایشی را به عنوان بازیگر، نویسنده و کارگردان را در کارنامه دارد. در کنار این ها وی در ادوار مختلف جشنواره بین المللی تئاتر فجر نیز حضور داشته است.

در حکم  انتصاب یوسفی زاده از جانب احمد رجب پور، رئیس انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی، بر تقویت و تعالی نمایش های آئینی سنتی،  توجه به ضرورت ها و تعامل با هنرمندان این بخش اشاره شده است.

 
مطالب مرتبط

پس از هشت ماه؛

داستان خرس های پاندا در تبریز روی صحنه رفت
پس از هشت ماه؛

داستان خرس های پاندا در تبریز روی صحنه رفت

نمایش "داستان خرس های پاندا" به نویسندگی "ماتئی ویسنی یک" و کارگردانی "سیامک افسایی" از اول آبان ماه هر روز ساعت نوزده در مجتمع فرهنگی و هنری بیست و نه بهمن تبریز موسسه بین المللی الف پلاتو استاد حمیدی بر روی صحنه می رود.

|

نظرات کاربران