در حال بارگذاری ...
به مدت دو شب و در شهرستان گوگان

نمایش طنز «خاستگاری مدرن» به اجرا در آمد

به گزارش آذربایجان شرقی؛ نمایش خاستگاری مدرن در آذرشهر به روی صحنه رفت. مرداد ماه سال جاری،  گروه هنری گولوش نمایش طنز «خاستگاری مدرن» را در سالن آمفی تئاتر کتابخانه شهرستان آذرشهر به روی صحنه برد.

به گزارش آذربایجان شرقی؛ نمایش خاستگاری مدرن در آذرشهر به روی صحنه رفت. مرداد ماه سال جاری،  گروه هنری گولوش نمایش طنز «خاستگاری مدرن» را در سالن آمفی تئاتر کتابخانه شهرستان آذرشهر به روی صحنه برد. همچنین در همان ماه این گروه نمایش خاستگاری مدرن را برای دو روز در شهرستان ممقان نیز به اجرا در آورد. خاستگاری مدرن که به صورت طنز و به مسائل جوانان و معضلات ازدواج آن ها می پردازد، طی روزهای 8 و 9 دی ماه نیز با دو اجرا میزبان خانواده های گوگانی بود. سینا کریمی نویسندگی و کارگردانی این نمایش طنز را بر عهده داشت. 

بازیگران وعوامل نمایش خواستگاری مدرن

نویسنده وکارگردان:سیناکریمی، بازیگران: کامران گلی، آرش اسماعیلی، سیناکریمی، افکتور: توحیدعلیزاده، طراح نور: هادی نصرالله نژاد، تدارکات وحمل نقل: نادرزارع .ناصربابایی، مهدی علی بالایی وعلیرضا باقری
مطالب مرتبط

نمایش خیابانی سو گلین  در مرند اجرا شد

نمایش خیابانی "سو گلین " در مرند اجرا شد

در قالب همایش خیابان تئاتر ایران، از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، نمایش سوگلین که منتخب این همایش بود در تاریخ های ٦ الی ١٢ اسفندماه در مجتمع فرهنکی و هنری مرند و برخی اماکن فرهنگی اجرای عموم شد.

|

راه یابی نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به بخش نهایی چهاردهمین جشنواره تئاتر دانشجویی پودس

راه یابی نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به بخش نهایی چهاردهمین جشنواره تئاتر دانشجویی پودس

نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به نویسندگی و کارگردانی حسن عظیمی جزء آثار منتخب بخش تئاتر صحنه ای چهاردهمین جشنواره تئاتردانشجویی پودس دانشگاه هنر نبی اکرم(ص) تبریز قرار گرفت.

|

نظرات کاربران