در حال بارگذاری ...
با هدف بررسی مسائل مالی جشنواره استانی

جلسه هیئت رئیسه انجمن نمایش آذربایجان شرقی برگزار شد

هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی به منظور بررسی مسائل مالی این انجمن در برگزاری جشنواره سی و یکم استانی تشکیل جلسه داد.

به گزارش آذربایجان شرقی - مهرداد خردمند؛ هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی به منظور بررسی مسائل مالی این انجمن در برگزاری جشنواره سی و یکم استانی تشکیل جلسه داد.

سی ویکمین جشنواره تئاتر استان آذربایجان شرقی 27 لغایت 30 مهر ماه در تبریز برگزار شد. حضور چهره های جوان در این دوره از جشنواره از نکات جالب توجه جشنواره سی و یکم استانی بود. سی و یکمین جشنواره استانی آذربایجان شرقی اما نکات منفی نیز در بر داشت. عدم استفاده از پلاتو ها و سالن اصلی مجموعه تاریخی تئاتر شهر تبریز به نوعی برگزاری این جشنواره را برای برگزار کنندگان آن تحت الشعاع قرار داد.

در نبود ساختمان تئاتر شهر تبریز که به دلیل استحکام و مرمت بنا مسئولان انجمن نمایش نتوانستند آن را برای جشنواره سی و یکم آماده کنند، کاخ جشنواره عملا به مجتمع فرهنگی هنری 29 بهمن تبریز و موسسه الف انتقال یافت. فاصله زیاد پلاتو های هنرستان هنرهای زیبای میرک و تماشاخانه مهر حوزه هنری استان نیز  شرایط برگزاری این جشنواره را برای دست اندرکاران دشوار می کرد. با این حال این جشنواره با تمام فراز و فرود و حواشی که داشت برگزار شد. در همین راستا هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی به منظور هم اندیشی در خصوص تامین بودجه برگزاری آن  هفته گذشته در تئاتر شهر تبریز تشکیل جلسه داد.

در این جلسه احمد رجب پور به عنوان رئیس هیئت مدیره انجمن و دبیر جشنواره سی و یکم، فرناز فتح راضی نائب رئیس انجمن، عباس خلیفه لو خزانه دار و حمید بالغ دیگر عضو هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی حضور داشتند.
مطالب مرتبط

در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

جنگ و صلح مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد
در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

"جنگ و صلح" مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد

اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجید حسینی معاون هنری، قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره با تقدیر از خانواده شهید محسن فخری زاده، معرفی برگزیدگان و تقدیر از چهار چهره شناخته شده تئاتر ...

|

نمایش خیابانی سو گلین  در مرند اجرا شد

نمایش خیابانی "سو گلین " در مرند اجرا شد

در قالب همایش خیابان تئاتر ایران، از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، نمایش سوگلین که منتخب این همایش بود در تاریخ های ٦ الی ١٢ اسفندماه در مجتمع فرهنکی و هنری مرند و برخی اماکن فرهنگی اجرای عموم شد.

|

نظرات کاربران