در حال بارگذاری ...
پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان به کار خود پایان داد

دو دیپلم افتخار سهم تبریز از مهر کاشان

پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، با معرفی برترین‌های بخش‌های مختلف رقابتی و اهدای جوایز به آنان در تالار آزادی دانشگاه کاشان به کار خود پایان داد. به گزارش آذربایجان شرقی، در این آیین که مدیر کل هنرهای نمایشی کشور نیز حضور داشت نمایش «سعادت لرزان مردمان تیره روز» تنها نماینده آذربایجان شرقی در این جشنواره بود که در بخش نمایشنامه خوانی به رقابت پرداخت.

پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، با معرفی برترین‌های بخش‌های مختلف رقابتی و اهدای جوایز به آنان در تالار آزادی دانشگاه کاشان به کار خود پایان داد.

به گزارش آذربایجان شرقی، در این آیین که مدیر کل هنرهای نمایشی کشور نیز حضور داشت نمایش «سعادت لرزان مردمان تیره روز» تنها نماینده آذربایجان شرقی در این جشنواره بود که در بخش نمایشنامه خوانی به رقابت پرداخت. فرهاد قائمیان، محسن علیخانی و نیما نادری هیئت داوران این بخش را تشکیل دادند. این هیئت در بخش انتخاب نقش‌خوانی زن برتر، لوح تقدیر خود را به صورت مشترک به خانم ها خاطره نورتاب برای نقش‌خوانیِ مادر در نمایشنامه سعادت لرزان مردمان تیره روز از تبریز و بازیگر نمایش دیوار از کرمان اهدا کرد.

هیئت‌داوران مسابقه نمایشنامه خوانی همچنین در بخش نقشخوان مرد، دیپلم افتخار به همراه جایزه نقدی را نیز به صورت مشترک شایسته مرتضی زینل برای نقشخوانی شخصیت نصرالله در نمایشنامه سعادت لرزان مردمان تیره روز از رشت و علی محمدزاده برای نقشخوانی نقش پدر در نمایشنامه سعادت لرزان مردمان تیره روز از تبریز دانست.

علی محمدزاده متولد سال 72  و فارغ التحصیل از رشته بازیگری،کارگردانی دانشگاه نبی اکرم تبریز است خاطره نورتاب  نیز متولد 1373 و فارغ التحصیل  رشته بازیگری، کارگردانی دانشگاه نبی اکرم تبریز است.
مطالب مرتبط

در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

جنگ و صلح مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد
در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

"جنگ و صلح" مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد

اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجید حسینی معاون هنری، قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره با تقدیر از خانواده شهید محسن فخری زاده، معرفی برگزیدگان و تقدیر از چهار چهره شناخته شده تئاتر ...

|

نظرات کاربران