در حال بارگذاری ...
پیام تسلیت رئیس انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی

دشمن با 80 میلیون قاسم چه خواهد کرد؟

در پی شهادت سردار سپاه اسلام، حاج قاسم سلیمانی، رئیس انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی پیام تسلیتی را در این باره صادر کرد.

 به گزارش آذربایجان شرقی، در پی شهادت سردار سپاه اسلام، حاج قاسم سلیمانی، رئیس انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی پیام تسلیتی را در این باره صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

الَّذینَ إِذا أَصابَتْهُمْ مُصیبَةٌ قالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ راجِعُونَ. شهادت قهرمانانه و  جانسوز سردار اسلام وسرباز امت و ولایت، حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه مردم عزیز ایران تسلیت گفته و دلاوری های این بزرگ مرد تاریخ را گرامی می داریم. گاهی باید با خود اندیشید، وقتی از قهرمان صحبت می کنیم دقیقا منظورمان چه کسی است؟ زندگی قهرمانان و دلاوران بیشماری بر ورق ها نقش بسته است، به روی صحنه ها و مقابل دوربین ها رفته است؛ بدون آنکه بتواند ذره ای از شجاعت و فداکاری و ایثار این عزیز آفریدگان را به معنای واقعی آنچه که بودند نشان دهند و بیان کنند. آنان که به دور از هرگونه چشم داشتی، خالصانه و شجاعانه جان خود را برای پاسداری از کیان ملک و ملت فدا کردند. فرمانده سردار، حاج قاسم سلیمانی نیز یکی از آنان است. یادگار تل و رمل. بازمانده ای که سر انجام به جمع یاران و رفیقان شهیدش شتافت. امروز دیگر جسم سردار در میان ما نیست اما اندیشه او همان چیزی است که دشمن از وهم آن هراسان است. اندیشه ای که نه با راکت و پهپاد نقطه زن می تواند با آن بجنگید و نه با پیشرفته ترین آهن آلات جنگی اش. دشمن تنها یک قاسم سلیمانی را در خیال خامش به از ما گرفت اما با 80 میلیون قاسم چه خواهد کرد؟

رحم الله شهداء الوطن

احمد رجب پور، رئیس انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی
مطالب مرتبط

در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

جنگ و صلح مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد
در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

"جنگ و صلح" مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد

اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجید حسینی معاون هنری، قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره با تقدیر از خانواده شهید محسن فخری زاده، معرفی برگزیدگان و تقدیر از چهار چهره شناخته شده تئاتر ...

|

نمایش خیابانی سو گلین  در مرند اجرا شد

نمایش خیابانی "سو گلین " در مرند اجرا شد

در قالب همایش خیابان تئاتر ایران، از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، نمایش سوگلین که منتخب این همایش بود در تاریخ های ٦ الی ١٢ اسفندماه در مجتمع فرهنکی و هنری مرند و برخی اماکن فرهنگی اجرای عموم شد.

|

نظرات کاربران