در حال بارگذاری ...
دبیر اولین جشنواره تئاتر منطقه 1 آذربایجان شرقی عنوان کرد

12 اثر در دو بخش به اجرا در خواهند آمد

اولین جشنواره تئاتر منطقه ۱ استان آذربایجانشرقی با حضور ۱۲ گروه نمایشی در مراغه برگزار میشود.

به گزارش آذربایجان شرقی - مهرداد خردمند؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه و دبیر اولین جشنواره تئاتر منطقه ۱ استان با اعلام این خبر گفت : پس از انتشار فراخوان جشنواره ، تعداد ۱۶ اثر در دو بخش صحنه ای ( اصلی ) و بخش خیابانی ( جنبی) از شهرهای مراغه ، ملکان ، بناب ، عجبشیر و آذرشهر به دبیرخانه اولین جشنواره تئاتر منطقه ۱ استان در مراغه رسید .

فیاضی افزود : پس از بررسی و تطبیق مدارک با شرایط اعلام شده در فراخوان ؛ تعداد ۱۳ اثر در اختیار هیئت انتخاب آثار در استان قرار گرفت و نهایتا تعداد ۱۰ اثر در بخش صحنه ای و ۲ اثر نیز در بخش خیابانی به جشنواره راه یافتند .

دبیر اولین جشنواره تئاتر منطقه ۱ استان با اشاره به ترکیب هیئت داوران جشنواره نیز گفت : هیئت محترم داوران و انتخاب جشنواره متشکل از آقایان رضا فتحی پور ، علی پوریان و حسین عبدالهی؛ بنا به پیشنهاد شورای سیاستگذاری جشنواره و تصویب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان انتخاب و معرفی شدند .

فیاضی گفت : با برنامه ریزی صورت گرفته جشنواره از روز پنجشنبه شانزدهم الی شنبه هیجدهم آبانماه در محل تالار صوفی برگزار خواهد شد . همچنین برنامه اختتامیه نیز روز بیستم آبانماه در محل تالار عبدالقادر مجتمع فرهنگی هنری مراغه برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

پس از هشت ماه؛

داستان خرس های پاندا در تبریز روی صحنه رفت
پس از هشت ماه؛

داستان خرس های پاندا در تبریز روی صحنه رفت

نمایش "داستان خرس های پاندا" به نویسندگی "ماتئی ویسنی یک" و کارگردانی "سیامک افسایی" از اول آبان ماه هر روز ساعت نوزده در مجتمع فرهنگی و هنری بیست و نه بهمن تبریز موسسه بین المللی الف پلاتو استاد حمیدی بر روی صحنه می رود.

|

نظرات کاربران