در حال بارگذاری ...
به کارگردانی علیرضا عباسی در بناب

« نقل سرخ » به کار خود پایان داد

نمایش «نقل سرخ» روایتی است آیینی و عاشورایی به نویسندگی آرش عباسی که به کارگردانی علیرضا قاسمی به روی صحنه رفت

به گزارش آذربایجان شرقی - مهرداد خردمند؛ «چه کسی باز دلش سوخت، آتش گرفت و مرا خواند تا مرهمی باشم بر زخم کهنه و دل سوخته‌اش؛ آن کس که صدایم کرد خوب گوش کند که این روایت حقیقی است جاودان و گواه این حقیقت منم». این گوشه ای بود از روایت قصه آب و عباس از زبان مشک . روایتی از دلاوری و مظلومیت حضرت عباس از زبان مشک آب. نمایش «نقل سرخ» روایتی است آیینی و عاشورایی به نویسندگی آرش عباسی که به کارگردانی علیرضا قاسمی به روی صحنه رفت. این نمایش که در طول ایام محرم در سالن آمفی تئاتر مرکز فعالیت های فرهنگی هنری بناب اجرا می شد با پایان ماه صفر، به کار خود پایان داد.

نمایش «نقل سرخ» کاری از گروه نمایشی دیالوگ نوشته آرش عباسی و کارگردانی علیرضا قاسمی است.

مهدیه ثالث در این نمایش بازی کردند و سایر عوامل عبارتند از:  دستیارکارگردان: عباس خلیلی، طراح صحنه: فاطمه منیری، موسیقی: عرفان داداش رستمی ثالث، طراح لباس: جهانگیرچالاکی

 
مطالب مرتبط

در اولین دوره برگزاری؛

هنرمند تئاتر خیابانی آذربایجان شرقی، در جشنواره مجازی آیینی نینواییان حائز رتبه شد
در اولین دوره برگزاری؛

هنرمند تئاتر خیابانی آذربایجان شرقی، در جشنواره مجازی آیینی نینواییان حائز رتبه شد

جهانگیر چالاکی، که با نمایش آیینی مذهبی شمرکشی در این جشنواره حضور داشته است با اعلام نتایج در مراسم اختتامیه، در بخش نویسندگی و بازیگری حائز رتبه های تقدیر داوران گردید.

|

نمایش خیابانی سو گلین  در مرند اجرا شد

نمایش خیابانی "سو گلین " در مرند اجرا شد

در قالب همایش خیابان تئاتر ایران، از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، نمایش سوگلین که منتخب این همایش بود در تاریخ های ٦ الی ١٢ اسفندماه در مجتمع فرهنکی و هنری مرند و برخی اماکن فرهنگی اجرای عموم شد.

|

راه یابی نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به بخش نهایی چهاردهمین جشنواره تئاتر دانشجویی پودس

راه یابی نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به بخش نهایی چهاردهمین جشنواره تئاتر دانشجویی پودس

نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به نویسندگی و کارگردانی حسن عظیمی جزء آثار منتخب بخش تئاتر صحنه ای چهاردهمین جشنواره تئاتردانشجویی پودس دانشگاه هنر نبی اکرم(ص) تبریز قرار گرفت.

|

نظرات کاربران