در حال بارگذاری ...
اعلام حضور چالاکی برای جشنواره منطقه ای

«وقتی که باران می آید جاده لیز می شود» به صحنه رفت

آذربایجان شرقی قرار است قبل از برگزاری سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی، جشنواره مناطق چهارگانه خود را برگزار کند تا منتخبین این چهار جشنواره به مرحله نهایی که همان سی و یکمین جشنواره استانی تئاتر آذربایجان شرقی است راه یابند.

به گزارش آذربایجان شرقی - مهرداد خردمند؛ آذربایجان شرقی قرار است قبل از برگزاری سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی، جشنواره مناطق چهارگانه خود را برگزار کند تا منتخبین این چهار جشنواره به مرحله نهایی که همان سی و یکمین جشنواره استانی تئاتر آذربایجان شرقی است راه یابند.

مراغه، بناب، ملکان، عجب شیر، آذرشهر و اسکو شهرتان هایی هستند که رقابت تنگاتنگی را برای معرفی دو نمایش برتر به جشنواره سی و یکم استانی خواهند داشت.

جهانگیر چالاکی، از هنرمندان فعال تئاتر بناب برای حضور در جشنواره منطقه ای نمایش «وقتی که باران می آید جاده لیز می شود» را در بناب به روی صحنه برد. به همین منظور وقتی که باران می آی... از 15 لغایت 19 مهر هر روز از ساعت 17 در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ وارشاداسلامی بناب به روی صحنه رفت.

  نویسنده و کارگردان: جهانگیرچالاکی، بازیگران: صباشهاب,  مرجانه حدادی,  جهانگیرچالاکی، طراح نور: مرجانه حدادی، طرراح صحنه: صباشهاب، طراح لباس: رضاوکیلی، موسیقی: امیررضاستازاده، پوستر وبروشور: علی نقوی، اجرای نور: میثم یزدانی، 
مطالب مرتبط

در اولین دوره برگزاری؛

هنرمند تئاتر خیابانی آذربایجان شرقی، در جشنواره مجازی آیینی نینواییان حائز رتبه شد
در اولین دوره برگزاری؛

هنرمند تئاتر خیابانی آذربایجان شرقی، در جشنواره مجازی آیینی نینواییان حائز رتبه شد

جهانگیر چالاکی، که با نمایش آیینی مذهبی شمرکشی در این جشنواره حضور داشته است با اعلام نتایج در مراسم اختتامیه، در بخش نویسندگی و بازیگری حائز رتبه های تقدیر داوران گردید.

|

نمایش خیابانی سو گلین  در مرند اجرا شد

نمایش خیابانی "سو گلین " در مرند اجرا شد

در قالب همایش خیابان تئاتر ایران، از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، نمایش سوگلین که منتخب این همایش بود در تاریخ های ٦ الی ١٢ اسفندماه در مجتمع فرهنکی و هنری مرند و برخی اماکن فرهنگی اجرای عموم شد.

|

راه یابی نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به بخش نهایی چهاردهمین جشنواره تئاتر دانشجویی پودس

راه یابی نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به بخش نهایی چهاردهمین جشنواره تئاتر دانشجویی پودس

نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به نویسندگی و کارگردانی حسن عظیمی جزء آثار منتخب بخش تئاتر صحنه ای چهاردهمین جشنواره تئاتردانشجویی پودس دانشگاه هنر نبی اکرم(ص) تبریز قرار گرفت.

|

نظرات کاربران