در حال بارگذاری ...
برای حضور در جشنواره منطقه ای تئاتر آذربایجان شرقی

«تا پنج بشمار» و ...

«تا پنج بشمار» برای حضور در جشنواره منطقه ای تئاتر آذربایجان شرقی در عجب شیر به روی صحنه رفت.

به گزارش آذربایجان شرقی - مهرداد خردمند، «تا پنج بشمار» برای حضور در جشنواره منطقه ای تئاتر آذربایجان شرقی در عجب شیر به روی صحنه رفت. تا پنج بشمار با موضوع اثرات منفی دخانیات بر روان آدمی نوشته و به اجرا در آمد. کریم پزشگی از فعالان تئاتر در عجب شیر این نمایش را نویسندگی و کارگردانی کرد. «تا پنج بشمار» از 8 آبان و با 5 اجرا میزبان مخاطبان و علاقه مندان به تئاتر در عجب شیر بود. سالن مجتمع فرهنگی هنری شهرستان عجب شیر محل اجرای تا پنج بشمار در این 5 اجرا بود.

نویسنده و کارگردان: کریم پزشگی، دستیار کارگردان: فردین یوسفی، بازیگران: کریم پزشگی، عرفان شاهین، صبا شهاب، طراح نور و نورپرداز: رضا شکوهی، افکت: یوسف کریمی، طراح لباس: فردین یوسفی، طراح گریم: کریم پزشگی،طراح صحنه: کریم پزشگی، تدارکات: ایمان شاهین
 
مطالب مرتبط

نمایش خیابانی سو گلین  در مرند اجرا شد

نمایش خیابانی "سو گلین " در مرند اجرا شد

در قالب همایش خیابان تئاتر ایران، از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، نمایش سوگلین که منتخب این همایش بود در تاریخ های ٦ الی ١٢ اسفندماه در مجتمع فرهنکی و هنری مرند و برخی اماکن فرهنگی اجرای عموم شد.

|

راه یابی نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به بخش نهایی چهاردهمین جشنواره تئاتر دانشجویی پودس

راه یابی نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به بخش نهایی چهاردهمین جشنواره تئاتر دانشجویی پودس

نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به نویسندگی و کارگردانی حسن عظیمی جزء آثار منتخب بخش تئاتر صحنه ای چهاردهمین جشنواره تئاتردانشجویی پودس دانشگاه هنر نبی اکرم(ص) تبریز قرار گرفت.

|

نظرات کاربران