در حال بارگذاری ...
پس از 5 اجرا در شبستر

« یک اتاق با دو در» به کار خود پایان داد

نمایش « یک اتاق با دو در » نوشته محمود ناظری و کارگردانی احمد رضا صبری با پنج اجرا در سالن نگارخانه مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان شبستر به کار خود پایان داد.

به گزارش آذربایجان شرقی، نمایش « یک اتاق با دو در » حکایت دو آدمی است  که دریک اتاق  بین ماندن و رفتن  دچار تردید  شده اند و تکرار بر زندگی آنها حاکم است و ....

 نمایش « یک اتاق با دو در » در آستانه آغاز جشنواره منطقه ای پنجگانه تئاتر در آذربایجان شرقی  و برای اجرای عموم به روی صحنه رفت. این نمایش در جشنواره منطقه ای پیش رو باید با آثاری از شهرهای جلفا، صوفیان، هادیشهر، جلفا و مرند به رقابت بپردازد.
در این نمایش سید سجادراثی به عنوان مشاور کارگردان و عطا دادگر و مهدی تهمتن  به عنوان بازیگر و خانم ها فرشته ولی زاده به عنوان دستیار کارگردان ، فاطمه نیک رای به عنوان متصدی اجرای دکور ، زهرا بهرامی به عنوان عکاس و مهدیه خلفی به عنوان روابط عمومی  از دیگر یاریگران این اثر  نمایشی بودند
مطالب مرتبط

نمایش خیابانی سو گلین  در مرند اجرا شد

نمایش خیابانی "سو گلین " در مرند اجرا شد

در قالب همایش خیابان تئاتر ایران، از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، نمایش سوگلین که منتخب این همایش بود در تاریخ های ٦ الی ١٢ اسفندماه در مجتمع فرهنکی و هنری مرند و برخی اماکن فرهنگی اجرای عموم شد.

|

راه یابی نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به بخش نهایی چهاردهمین جشنواره تئاتر دانشجویی پودس

راه یابی نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به بخش نهایی چهاردهمین جشنواره تئاتر دانشجویی پودس

نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به نویسندگی و کارگردانی حسن عظیمی جزء آثار منتخب بخش تئاتر صحنه ای چهاردهمین جشنواره تئاتردانشجویی پودس دانشگاه هنر نبی اکرم(ص) تبریز قرار گرفت.

|

نظرات کاربران