در حال بارگذاری ...
با محوریت تئاتر و تاریخ تئاتر آذربایجان

پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی طراحی می شود

جشنواره تئاتر استان آذربایجان شرقی قرار است امسال با شکل و شمایل متفاوتی برگزار شود. طراحی جشنواره مناطق چهارگانه در افزایش کیفیت آثار راه یافته به جشنواره سی و یکم کمک به سزایی خواهد کرد.

به گزارش آذربایجان شرقی – مهرداد خردمند؛ جشنواره تئاتر استان آذربایجان شرقی قرار است امسال با شکل و شمایل متفاوتی برگزار شود. طراحی جشنواره مناطق چهارگانه در افزایش کیفیت آثار راه یافته به جشنواره سی و یکم کمک به سزایی خواهد کرد. از این رو دبیرخانه سی و یکمبن جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی قصد دارد تا تغیراتی را در نحوه برگزاری و اجرایی این دوره از جشنواره ایجاد کند.  این دبیرخانه با انتشار فراخوانی استانی، طراحی پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی را از میان طراحانی که طرح اولیه خود را با محوریت تئاتر، آذربایجان و سمبل های فرهنگی هنری این منطقه و در نهایت تاریخ تئاتر آذربایجان طراحی و به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند انتخاب خواهد کرد.

علاقه مندان می توانند طرح های اولیه خود را تا تاریخ 6 آبان به روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی ارسال کنند.

سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی 27 لغایت 30 آبان در تبریز برگزار خواهد شد.
مطالب مرتبط

در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

جنگ و صلح مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد
در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

"جنگ و صلح" مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد

اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجید حسینی معاون هنری، قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره با تقدیر از خانواده شهید محسن فخری زاده، معرفی برگزیدگان و تقدیر از چهار چهره شناخته شده تئاتر ...

|

نمایش خیابانی سو گلین  در مرند اجرا شد

نمایش خیابانی "سو گلین " در مرند اجرا شد

در قالب همایش خیابان تئاتر ایران، از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، نمایش سوگلین که منتخب این همایش بود در تاریخ های ٦ الی ١٢ اسفندماه در مجتمع فرهنکی و هنری مرند و برخی اماکن فرهنگی اجرای عموم شد.

|

نظرات کاربران