در حال بارگذاری ...
شمس‌الله فیروزیان در بازدید از بزرگ‌ترین آمفی‌تئاتر شمال غرب کشور عنوان کرد

تئاتری‌ها صاحبان واقعی آمفی‌تئاتر عینالی هستند

اعضای هیئت‌رئیسه انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی طی بازدید میدانی از بزرگ‌ترین آمفی‌تئاتر شمال غرب کشور دیدار کردند.

به گزارش آذربایجان شرقی، اعضای هیئت‌رئیسه انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی، طی بازدید میدانی، از بزرگ‌ترین آمفی‌تئاتر شمال غرب کشور دیدار کردند. آمفی‌تئاتر عینالی تبریز با ظرفیت 5 هزار نفر و در مسیر ایلان اوچان عینالی تبریز، با چشم‌اندازی بسیار زیبا در حال احداث است.

بر اساس این خبر، شمس‌الله فیروزیان مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن‌علی و پارک طبیعت، با تأکید بر اینکه هنرمندان تبریز و آذربایجان صاحبان واقعی این آمفی‌تئاتر هستند، گفت: از اولین روزهای شروع کار پروژه سعی شده تا از نظرات کارشناسانه هنرمندان در خصوص ساخت بزرگ‌ترین آمفی‌تئاتر شمال غرب کشور استفاده شود.

او افزود: با توجه به استقبال شهروندان تبریزی از حجم برنامه‌های فرهنگی در این شهر و همچنین ارتفاعات عون بن علی، نیاز به آمفی‌تئاتری با ظرفیت بالا احساس می‌شد که مجموعه عینالی این نیاز را برطرف خواهد کرد.

اعضای هیئت‌رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان نیز ضمن تقدیر از تلاش‌های فیروزیان، مدیرعامل سازمان عمران و توسعه عون بین علی، آمادگی خود را برای توسعه و اجرای تئاتر خیابانی در این آمفی‌تئاتر اعلام کردند.
مطالب مرتبط

در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

جنگ و صلح مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد
در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

"جنگ و صلح" مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد

اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجید حسینی معاون هنری، قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره با تقدیر از خانواده شهید محسن فخری زاده، معرفی برگزیدگان و تقدیر از چهار چهره شناخته شده تئاتر ...

|

نمایش خیابانی سو گلین  در مرند اجرا شد

نمایش خیابانی "سو گلین " در مرند اجرا شد

در قالب همایش خیابان تئاتر ایران، از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، نمایش سوگلین که منتخب این همایش بود در تاریخ های ٦ الی ١٢ اسفندماه در مجتمع فرهنکی و هنری مرند و برخی اماکن فرهنگی اجرای عموم شد.

|

نظرات کاربران