در حال بارگذاری ...
توسط کارگردان نمایش پلی از جنس شیشه

روایت «و چند داستان دیگر» در تبریز

به گزارش آذربایجان شرقی – مهرداد خردمند؛ و چند داستان دیگر، نمایشنامه ای به قلم نویسنده جوان و پر فروغ سال های اخیر تئاتر ایران، پیام لاریان در تبریز روایت می شود.

 

به گزارش آذربایجان شرقی – مهرداد خردمند؛ «و چند داستان دیگر»، نمایشنامه ای به قلم نویسنده جوان و پر فروغ سال های اخیر تئاتر ایران، پیام لاریان در تبریز روایت می شود.

چند داستان دیگر، عنوان نمایشی است اپیزودیک که با نگاهی جامعه شناسانه به طرح برخی از مشکلات جوانان امروز ایران می پردازد. این نمایشنامه یکی از موفق ترین آثار پیام لاریان است. الیاس ضرابی، کارگردان جوان تبریزی که تجربه اجرای موفق « پلی از جنس شیشه » را در کارنامه دارد، کارگردان این نمایش است. علیرضا موسلانی نیز تهیه کنندگی این اثر را بر عهده خواهد داشت. وی از تهیه کنندگان فعال و جوان تئاتر تبریز است. به گفته روابط عمومی نمایش، عوامل و بازیگران نمایش « و چند داستان دیگر» طی روزهای آینده معرفی خواهند شد.

این نمایش قرار است تا آغاز سی و یکمین جشنواره استانی تئاتر آذربایجان شرقی و در اجراهایی محدود به روی صحنه برود.
مطالب مرتبط

در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

جنگ و صلح مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد
در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

"جنگ و صلح" مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد

اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجید حسینی معاون هنری، قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره با تقدیر از خانواده شهید محسن فخری زاده، معرفی برگزیدگان و تقدیر از چهار چهره شناخته شده تئاتر ...

|

نمایش خیابانی سو گلین  در مرند اجرا شد

نمایش خیابانی "سو گلین " در مرند اجرا شد

در قالب همایش خیابان تئاتر ایران، از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، نمایش سوگلین که منتخب این همایش بود در تاریخ های ٦ الی ١٢ اسفندماه در مجتمع فرهنکی و هنری مرند و برخی اماکن فرهنگی اجرای عموم شد.

|

نظرات کاربران