در حال بارگذاری ...
به بهانه حضور «بابک نهرین» در جشنواره تئاتر اوزیر حاجی بیگ اف

استقبال از اجرای نهرین توسط مطبوعات کشور آذربایجان

فستیوال تئاتر اوزیر حاجی بیگ اف، عنوان جشنواره ای است که در کشور آذربایجان برگزار شد. این جشنواره که موضوع و محور اصلی آن پرداخت به آثار هنرمند و نویسنده جاوید الاثر آذربایجانی ، اوزیر حاجی بیگ اف است اجرای نمایشنامه های این نویسنده بزرگ را در بر داشت.

به گزارش آذربایجان شرقی – مهرداد خردمند؛ فستیوال تئاتر اوزیر حاجی بیگ اف، عنوان جشنواره ای است که در کشور آذربایجان برگزار شد. این جشنواره که موضوع و محور اصلی آن پرداخت به آثار هنرمند و نویسنده جاوید الاثر آذربایجانی ، اوزیر حاجی بیگ اف است اجرای نمایشنامه های این نویسنده بزرگ را در بر داشت. بابک نهرین، هنرمند سینما، تلویزیون و تئاتر ایران این روزها در کشور آذربایجان و در شهر باکو مشغول بازی در  نمایش « او اولماسین بو السون » در جشنواره اوزیر حاجی بیگ اف بود. نکته جالب حضور بابک نهرین در این فستیوال، استقبال مطبوعات مکتوب، رادیو و تلویزیون جمهوری آذربایجان از حضور نهرین در این جشنواره بود.

بابک نهرین طی روزهای گذشته بار ها از سوی رسانه های آذربایجان برای انجام مصاحبه به دفاتر نشریات و کانال های تلویزیونی کشور آذربایجان دعوت شد. تلویزیون لیدر تی وی آذربایجان نیز اخیرا مصاحبه خود با این هنرمند طنز ایران را بر روی آنتن برد.

نهرین به واسطه نمایش های متعدد خود در جمهوری آذربایجان مورد شناخت افکار عمومی و جراید این کشور است.

همچنین این هنرمند طناز کشورمان در سالی که گذشت با برگزاری تور بزرگ اجراهای خود به رکورد حضور تماشاگر و فروش چشم گیر دست یافت.

 
مطالب مرتبط

پس از هشت ماه؛

داستان خرس های پاندا در تبریز روی صحنه رفت
پس از هشت ماه؛

داستان خرس های پاندا در تبریز روی صحنه رفت

نمایش "داستان خرس های پاندا" به نویسندگی "ماتئی ویسنی یک" و کارگردانی "سیامک افسایی" از اول آبان ماه هر روز ساعت نوزده در مجتمع فرهنگی و هنری بیست و نه بهمن تبریز موسسه بین المللی الف پلاتو استاد حمیدی بر روی صحنه می رود.

|

نظرات کاربران