در حال بارگذاری ...
بازدید معاون دفتر برنامه و بودجه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مجموعه تئاتر شهر تبریز

«قبه زرین» پلاتو می شود

عبیری، معاون برنامه و بودجه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور و پیروزمنش، معاون امور مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از مجموعه در حال بازسازی تئاتر شهر تبریز دیدن کردند.

به گزارش آذربایجان شرقی – مهرداد خردمند؛ در این بازدید احمد رجب پور، رئیس انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی، فرناز فتج راضی، نائب رئیس انجمن و عباس خلیفه لو عضو هیئت رئیسه و رئیس تئاتر شهر تبریز ضمن اشاره به نقصانات موجود در تئاتر شهر تبریز تکمیل پروژه بازسازی ساختمان تئاتر شهر تبریز را جزو اولویت های اول تئاتر استان ارزیابی کردند.

در این دیدار پیمانکار پروژه نیز با ارائه گزارش از روند بازسازی ، اذعان کرد روند پروژه بازسازی بنای تئاتر شهر تا آغاز جشنواره استانی به پایان برسد. خانم عبیری نیز با ضمن بازدید از سالن قبه زرین مجموعه تئاتر شهر تبریز، اراده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی برای بازسازی مجموعه تاریخی تئاتر شهر تبریز را جدی دانست و افزود: مقرر شده است سالن قبه زرین که پیش از این فاقد امکانات لازم برای برگزاری جلسات و نشست ها بود تبدیل به پلاتو شود تا بخشی از نیاز های فعالان تئاتر این استان رفع شود.
مطالب مرتبط

نمایش خیابانی سو گلین  در مرند اجرا شد

نمایش خیابانی "سو گلین " در مرند اجرا شد

در قالب همایش خیابان تئاتر ایران، از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، نمایش سوگلین که منتخب این همایش بود در تاریخ های ٦ الی ١٢ اسفندماه در مجتمع فرهنکی و هنری مرند و برخی اماکن فرهنگی اجرای عموم شد.

|

راه یابی نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به بخش نهایی چهاردهمین جشنواره تئاتر دانشجویی پودس

راه یابی نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به بخش نهایی چهاردهمین جشنواره تئاتر دانشجویی پودس

نمایش زنانی با چمدانهای پر از شکلات به نویسندگی و کارگردانی حسن عظیمی جزء آثار منتخب بخش تئاتر صحنه ای چهاردهمین جشنواره تئاتردانشجویی پودس دانشگاه هنر نبی اکرم(ص) تبریز قرار گرفت.

|

نظرات کاربران