در حال بارگذاری ...
با اجرا در سالن وزارت کشور

پایان تور بزرگ «گروه هنری بابک»

گروه هنری بابک به سرپرستی بابک نهرین یکی از فعال ترین گروه های نمایشی در سطح کشور محسوب می شود. شامگاه روز پنجشنبه، ۷ شهریور، گروه هنری بابک با اجرای نمایش «کچل اوغلان» به تور بزرگ سالانه خود پایان داد.

به گزارش آذربایجان شرقی – مهرداد خردمند، گروه هنری بابک به سرپرستی بابک نهرین یکی از فعال ترین گروه های نمایشی در سطح کشور محسوب می شود. این گروه طی دو دهه فعالیت هنری خود موفق شده مخاطبان خود را در جای جای ایران به سالن های بزرگ نمایشی بکشاند. تا جایی که فعالیت های گروه هنری بابک به تنهایی توانایی افزایش آمار مخاطبان تئاتر در آذربایجان شرقی را دارد و میزان مخاطب و فروش نمایش های این گروه یارای رقابت با بزرگترین کنسرت های ایران را نیز دارد.

بابک نهرین به همراه گروه خود موفق شد در سال جاری و با اجرای نمایش های، «کچل اوغلان» و «نهنگ قنبر» در شهرهای مختلف یکی از فعال ترین گروه های نمایشی در استان و حتی کشور لقب گیرد. این گروه از 25 دی ماه سال گذشته در شهرهای تبریز، هشتگرد، قزوین، ارومیه، سرعین، مراغه، شهریار، اسلامشهر، قرچک و در نهایت تهران با اجرای نمایش های پر مخاطب یکی از فعال ترین سال های فعالیت خود را سپری کرد. همچنین اجرای نمایش های کچل اوغلان و نهنگ قنبر در سالن بزرگ وزارت کشور در تهران، خیل انبوه مخاطبان این نمایش ها را به این سال کشاند و در نهایت چهارشنبه، 7 شهریور ماه سال جاری، با اجرای نمایش کچل اوغلان در سالن بزرگ وزارت کشور در تهران، تور بزرگ سالانه گروه هنری بابک به کار خود پایان داد. در این نمایش هنرمندان مطرح تئاتر تبریز از جمله بابک نهرین، ناصر هاشمی، علیرضا رنجی پور، بهمن تقی پور، فاطمه اسمعیلی و فرید ادهمی به ایفای نقش پرداختند.
مطالب مرتبط

در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

جنگ و صلح مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد
در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

"جنگ و صلح" مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد

اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجید حسینی معاون هنری، قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره با تقدیر از خانواده شهید محسن فخری زاده، معرفی برگزیدگان و تقدیر از چهار چهره شناخته شده تئاتر ...

|

نظرات کاربران