در حال بارگذاری ...
ناصر هاشمی « کراوات » را گره می زند

« کراوات » در تبریز به صحنه می رود

به گزارش آذربایجان شرقی – مهرداد خردمند؛ کراوات عنوان نمایشی است که قرار است توسط ناصر هاشمی به روی صحنه برود. ناصر هاشمی از پیشکسوتان سینما تلویزیون و تئاتر آذربایجان است که جزو پرکارترین های عرصه تئاتر در دهه های ۶۰ و ۷۰ تئاتر آذربایجان محسوب می شود.

به گزارش آذربایجان شرقی – مهرداد خردمند؛ کراوات عنوان نمایشی است که قرار است توسط ناصر هاشمی به روی صحنه برود. ناصر هاشمی از پیشکسوتان سینما تلویزیون و تئاتر آذربایجان است که جزو پرکارترین های عرصه تئاتر در دهه های 60 و 70 تئاتر آذربایجان محسوب می شود. وی در زمینه نویسندگی و بازیگری در این عرصه کار های مختلفی در کارنامه خود دارد. سال گذشته نیز نمایش های « کچل اوغلان » به کارگردانی بابک نهرین و « تولدی بر مرگ » به کارگردانی مرضیه محمدزاده با بازی ناصر هاشمی در تبریز به روی صحنه رفت.

نمایش « کراوات » تازه ترین اثر ناصر هاشمی است که نویسندگی این نمایش را خود او بر عهده داشته است. این نمایش قرار است پاییز امسال با کارگردانی ناصر هاشمی و با بازی چهره های مطرح تئاتر تبریز به روی صحنه برود. نمایش کراوات هم اکنون مراحل پیش تولید خود را سپری می کند. کراوات قصه خانواده ای است که قصد رفتن به یک مجلس عروسی را دارند و گره زدن کراوات تبدیل به چالشی برای آن ها می شود و در این بین موقعیت های کمدی خلق می شود. 
مطالب مرتبط

در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

جنگ و صلح مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد
در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

"جنگ و صلح" مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد

اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجید حسینی معاون هنری، قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره با تقدیر از خانواده شهید محسن فخری زاده، معرفی برگزیدگان و تقدیر از چهار چهره شناخته شده تئاتر ...

|

نمایش خیابانی سو گلین  در مرند اجرا شد

نمایش خیابانی "سو گلین " در مرند اجرا شد

در قالب همایش خیابان تئاتر ایران، از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، نمایش سوگلین که منتخب این همایش بود در تاریخ های ٦ الی ١٢ اسفندماه در مجتمع فرهنکی و هنری مرند و برخی اماکن فرهنگی اجرای عموم شد.

|

نظرات کاربران