در حال بارگذاری ...

روایت «سعید صادقی» از کسب 5 عنوان در چهاردهمین جشنواره تئاتر رضوی

سعید صادقی که به عنوان کارگردان موفق به کسب ۵ عنوان «بازیگر اول زن»، «بازیگر اول مرد»، «بازیگر دوم مرد» و «مقام دوم نویسندگی و کارگردانی» شده، توضیحاتی را در این زمینه ارائه کرد.

به گزارش آذربایجان شرقی، «سعید صادقی» در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی چهاردهمین جشنواره تئاتر رضوی، درباره کسب 5 عنوان مختلف این جشنواره، اظهار داشت: احساس خوبی دارم که توانستیم در این جشنواره عملکرد موفق باشیم.
وی ادامه داد: حضور جشنواره یک ملاک است و مسیرمان ادامه دارد. خوشحال هستم که نمایش ما مورد توجه داوران قرار گرفت و جوایزی همچون بازیگری اول زن و مرد و مقام دوم در کارگردانی و نویسندگی را کسب کردیم.
«صادقی» در پایان گفت: امیدوارم که در سال‌های آینده نیز بتوانیم راهمان را در کسب موفقیت‌ها این‌چنین ادامه دهیم. افتخار می‌کنم که به عنوان نماینده‌ای از بچه‌های مشهد توانستیم آبرویمان را در این جشنواره حفظ کنیم.

 
مطالب مرتبط

در اولین دوره برگزاری؛

هنرمند تئاتر خیابانی آذربایجان شرقی، در جشنواره مجازی آیینی نینواییان حائز رتبه شد
در اولین دوره برگزاری؛

هنرمند تئاتر خیابانی آذربایجان شرقی، در جشنواره مجازی آیینی نینواییان حائز رتبه شد

جهانگیر چالاکی، که با نمایش آیینی مذهبی شمرکشی در این جشنواره حضور داشته است با اعلام نتایج در مراسم اختتامیه، در بخش نویسندگی و بازیگری حائز رتبه های تقدیر داوران گردید.

|

در مراسم رونمایی از پوستر جشنواره تئاتر ارسباران؛

اهر به عنوان شهر خلاق فرهنگ و هنر در حوزه تئاتر  پیشنهاد شد
در مراسم رونمایی از پوستر جشنواره تئاتر ارسباران؛

اهر به عنوان شهر خلاق فرهنگ و هنر در حوزه تئاتر پیشنهاد شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اهر بر لزوم همراهی مردم و مسئولان با جشنواره تئاتر کوتاه اهر تاکید کردو گفت: شهر اهر در حوزه تئاتر به عنوان شهر خلاق فرهنگ و هنر پیشنهاد شد.

|

نظرات کاربران