در حال بارگذاری ...
لزیری در مراسم اختتامیه عنوان کرد؛

میزبانی بیش از یک هزار نفر در طول جشنواره تئاتر رضوی

دبیر تخصصی چهاردهمین جشنواره تئاتر رضوی از استقبال بیش از یک هزار نفر از این جشنواره خبر داد.

به گزارش آذربایجان شرقی، به نقل روابط عمومی چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی، مهدی لزیری در مراسم اختتامیه، اظهار داشت: خیلی خوشحال هستیم که امسال میزبان جشنواره وزین رضوی بودیم. در اوایل کار، دوستان آمدند و سالن موجود شهر ما را به خاطر مقاوم‌سازی کوبیدند. در نتیجه، ما ماندیم، تمام درد دل‌های‌‌مان و جشنواره‌ای که در پیش داشتیم.

وی افزود: با این حال، مجبور شدیم به سال‌های دیگری پناه ببریم، اما آنها هم از کیفیت چندانی بهره‌مند نبودند. با این حال، مجبور بودیم که با این شرایط بسازیم. البته چون تئاتر رضوی بود و عنایت الهی پشت آن قرار داشت، توانستیم اماکن برگزاری برنامه‎ها را بازسازی، آماده و جابه‌جا کنیم تا مهیای برگزاری چهاردهمین جشنواره تئاتر رضوی شویم.

دبیر تخصصی چهاردهمین جشنواره تئاتر رضوی با اشاره به آمار و ارقام مربوط به این جشنواره، خاطرنشان کرد: در طول جشنواره، 83 اثر در بخش صحنه‌ای، 93 اثر در بخش نمایش‌نامه نویسی و 4 اثر به عنوان پیش قراولان در تبریز برگزار شد. در طول جشنواره، 4 کارگاه آموزشی هم برگزار کردیم که تمجید حاضران را در پی داشت. در این جشنواره، افتخار میزبانی بیش از 700 مخاطب و تماشاگر از 11 اجرای صحنه‌ای و بیش از 500 نفر از اجراهای خیابانی را هم داشتیم.

لزیزی به تمجید از عملکرد تیم رسانه‌ای چهاردهمین جشنواره تئاتر رضوی پرداخت و یادآور شد: در طول جشنواره چهاردهم، بیش از 100 خبر در سایت «ایران تئاتر» تولید و منتشر شد که این هم خبر خیلی خوبی بود که ما را خرسند کرد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران