در حال بارگذاری ...
جشنواره سراسری تئاتر رضوی؛

پیام دبیر تخصصی چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی

دبیر تخصصی چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی با انتشار پیامی برای ساختن آینده‌ای روشن برای تئاتر ابراز امیدواری کرد.

به گزارش آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی، مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره از ساعت 21:30 امشب در آمفی‌تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری 29 بهمن تبریز برگزار می‌شود.

به همین مناسبت مهدی لزیری، دبیر تخصصی چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی با انتشار پیامی، برای ساختن آینده‌ای روشن ابراز امیدواری کرد.

در این پیام آمده است:

" امروزه تئاتر در سالن‌های حقیر و تاریک و نمور به دور از تجملات اجرا می‌شود،

ولی چه باک..!

آن‌ها پیامی دارند؛ و رسالتی که می‌بایست آن را به تماشاگران خود برسانند. و این رسالت تئاتر بسی شگرف و عمیق باید باشد؛ که جامعه را به سمت آرامش و آینده‌ای روشن هدایت کند. و چه زیباست که امروز با تمسک به حضرت ثامن‌الحجج (ع) صحنه تئاتر را زیباتر و نورانی‌تر می‌بینیم.

اما آنچه به نظر باید مورد توجه باشد این نکته است که؛ تئاتر سراسری رضوی در ایستگاه چهاردهم خود و نیز در آینده و سایر دوره‌ها چه چشم‌اندازی را برای خود تعریف کرده است. تئاتر امروز باید به چالش‌های انسان امروز و نیازهای روحی و روانی آن بپردازد.

 انسان قرن بیست و یکم نیازمند محبت و اعتمادبه‌نفس می‌باشد.

 چه پشتوانه‌ای بهتر از خداوند و امید به خدا...

پس امیدوارم چراغ صحنه‌های ما همواره روشن، دلمان با خدا، دستمان در دستان هم باشد؛ تا آینده‌ای روشن را رقم زنیم. تا آیندگان از ما به نیکی یاد کنند.

به امید روزهای روشن

موفق باشید"

مهدی لزیری؛ دبیر تخصصی چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی

گفتنی است چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی از 6 تا 9 مردادماه به میزبانی تبریز در حال برگزاری است که مراسم اختتامیه آن نیز از ساعت 21:30 امشب برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

پس از هشت ماه؛

داستان خرس های پاندا در تبریز روی صحنه رفت
پس از هشت ماه؛

داستان خرس های پاندا در تبریز روی صحنه رفت

نمایش "داستان خرس های پاندا" به نویسندگی "ماتئی ویسنی یک" و کارگردانی "سیامک افسایی" از اول آبان ماه هر روز ساعت نوزده در مجتمع فرهنگی و هنری بیست و نه بهمن تبریز موسسه بین المللی الف پلاتو استاد حمیدی بر روی صحنه می رود.

|

نظرات کاربران