در حال بارگذاری ...
با اعلام شورای سیاست گذاری

دبیران تخصصی و اجرایی چهاردهمین جشنواره تئاتر رضوی معرفی شدند

آذربایجان شرقی و تبریز میزبان چهاردهمین جشنواره تئاتر رضوی هستند. بر همین اساس مجمعی در قالب شورای سیاست گذاری این جشنواره طی جلسات متعدد و با بررسی تمامی جوانب و پتانسیل های موجود در استان، دبیران تخصصی و اجرایی چهاردهمین جشنواره تئاتر رضوی به میزبانی تبریز را انتخاب و معرفی کردند.

به گزارش آذربایجان شرقی – مهرداد خردمند؛ طبق اعلام و نظر شورا، استاد مهدی لزیری، هنرمند برجسته تئاتر استان که سابقه برگذاری چندین دوره جشنواره سراسری را در کارنامه خود دارد به عنوان دبیر تخصصی این جشنواره انتخاب و معرفی شد. لزیری از کارگردانان با سابقه تئاتر آذربایجان است که سال ها در این زمینه فعالیت کرده است. وی همچنین سابقه سال‌ها تدریس در زمینه هنری بخصوص تئاتر را دارد.

همچنین از سوی شورای سیاست گذاری چهاردهمین جشنواره تئاتر رضوی؛ احمد رجب پور، رئیس انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی، به عنوان دبیر اجرایی این دوره از جشنواره تئاتر رضوی انتخاب و معرفی شد. رجب پور پیش از این سابقه برگذاری چندین دوره سراسری جشنواره تئاتر ارسباران را در کارنامه فعالتی خود دارد همچنین تجربه کارگردانی و بازیگری تئاتر را دارد و طی سال های اخیر در سمت مدیریت هنری فعالیت داشته است.

گفتنی است چهاردهمین جشنواره تئاتر رضوی از 6 مرداد لغایت 9 مرداد به میزبانی تبریز پذیرای مهمانان هنرمند رضوی خواهد بود. فراخوان این جشنواره هم اکنون در سایت ایران تئاتر قابل دسترس علاقه مندان است و 30 خرداد آخرین مهلت ثبت نام و ارسال اثر به این جشنواره اعلام شده است.
مطالب مرتبط

پس از هشت ماه؛

داستان خرس های پاندا در تبریز روی صحنه رفت
پس از هشت ماه؛

داستان خرس های پاندا در تبریز روی صحنه رفت

نمایش "داستان خرس های پاندا" به نویسندگی "ماتئی ویسنی یک" و کارگردانی "سیامک افسایی" از اول آبان ماه هر روز ساعت نوزده در مجتمع فرهنگی و هنری بیست و نه بهمن تبریز موسسه بین المللی الف پلاتو استاد حمیدی بر روی صحنه می رود.

|

نظرات کاربران