در حال بارگذاری ...
به منظور ارتقای سطح کیفی فعالان تئاتر استان

طرح بزرگ دوره های آموزشی در شهرستان های آذربایجان شرقی برگزار می‌شود

سومین جلسه مشترک انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی با انجمن دانش آموختگان تئاتر تبریز برگذار شد.

به گزارش آذربایجان شرقی – مهرداد خردمند؛ طی هفته ای که گذشت اعضای هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی مهمان انجمن دانش آموختگان تئاتر تبریز بودند.

در این جلسه که در خانه هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگذار شد، اعضا به بررسی تفاهمات صورت گرفته در خصوص برگذاری دوره های آموزشی به صورت ورک شاپ در شهرستان ها پرداختند.

در این نشست و با تصمیم اعضا مقرر شد پروپوزال و نقشه اجرایی این آموزش ها طراحی و مقدمات اجرایی این دوره ها با تفکیک بخش ها و شهرستان ها در رشته های مختلف اجرایی شود.

در ادامه جلسه هماهنگی های لازم برای هرچه بهتر برگذاری جشنواره های پیش روی استان صورت گرفت و پتانسیل های هر دو انجمن برای برگذاری جشنواره های تئاتری بررسی شد.

همچنین در خصوص راه اندازی مجله تخصصی تئاتر استان با مشارکت انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی و انجمن دانش آموختگان تئاتر تبریز تصمیماتی اتخاذ شد.
مطالب مرتبط

در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

جنگ و صلح مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد
در اختتامیه جشنواره فجر اعلام شد

"جنگ و صلح" مهدی علیپور در رتبه سوم ایستاد

اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجید حسینی معاون هنری، قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره با تقدیر از خانواده شهید محسن فخری زاده، معرفی برگزیدگان و تقدیر از چهار چهره شناخته شده تئاتر ...

|

نمایش خیابانی سو گلین  در مرند اجرا شد

نمایش خیابانی "سو گلین " در مرند اجرا شد

در قالب همایش خیابان تئاتر ایران، از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، نمایش سوگلین که منتخب این همایش بود در تاریخ های ٦ الی ١٢ اسفندماه در مجتمع فرهنکی و هنری مرند و برخی اماکن فرهنگی اجرای عموم شد.

|

نظرات کاربران