در حال بارگذاری ...
با حضور اصحاب رسانه، پیشکسوتان و فعالان تئاتر تبریز

تئاتر شهر تبریز میزبان «همسایه آقا» شد

نمایش «همسایه آقا» به نویسندگی حسین کیانی و کارگردانی جعفر صدیقی عصر روز چهارشنبه در حضور اصحاب رسانه، پیشکسوتان و فعالان تئاتر تبریز به روی صحنه رفت.

به گزارش تئاترآذربایجان شرقی نمایش «همسایه آقا» به نویسندگی حسین کیانی و کارگردانی جعفر صدیقی عصر روز چهارشنبه در حضور اصحاب رسانه، پیشکسوتان و فعالان تئاتر تبریز به روی صحنه رفت.

در مراسم افتتاح این نمایش حسین عبداللهی کارگردان تئاتر  و استاد دانشگاه، ضمن تحسین از اقدام گروه سایه در جهت کاهش قیمت عرفی بلیط اجراهای این نمایش گفت: امروز در شرایطی که هر روز شاهد افزایش قیمت کالا هستیم این باز هم تئاتر است که باز هم نو آوری کرده و در راس حرکتی قابل ستایش قیمت کالایش را کاهش داده است. عبداللهی ادامه داد: تئاتر همواره متکی به مخاطب بوده است و امروز این هنر در سبد کالایی و مصرفی مردم ما جایی ندارد چرا که مردم ما دغدغه های فراوانی دارند اما باید این حرکت ارزشمند را ستود و بها داد.

در ادامه این مراسم محمود اخی، پیشکسوت تئاتر آذربایجان و ایران در اقدامی که تشویق حضار را هم به همراه داشت نواختن زنگ افتتاح این نمایش را به کارگردان زن تئاتر تبریز نازیلا ایرانزاد بنام محول کرد و گفت: با یک روز تاخیر و به پاس گرامیداشت مقام زن، بهتر است یک بانوی هنرمند زنگ افتتاح این نمایش را به صدا در آورد.

 

لازم به ذکر است نمایش «همسایه آقا» هر روز از ساعت 18:30 در پلاتو استاد صادقی تئاتر شهر تبریز میزبان مخاطبان تئاتر است.
مطالب مرتبط

مجموعه سه جلدی نمایشنامه‌های «تبریز تیاتر» منتشر شد

مجموعه سه جلدی نمایشنامه‌های «تبریز تیاتر» منتشر شد

مجموعه «تبریز تیاتر» کتابی سه جلدی با ۱۸ عنوان نمایشنامه به ۲ زبان فارسی و ترکی است که با مضمون تبریز و مشاهیر آذربایجان نوشته شده و به همت مؤسسه فرهنگی هنری نغمه آفرینش هنر و انتشارات ریتم منتشر و روانه بازار کتاب شد.

|

نظرات کاربران