در حال بارگذاری ...
هنرمند بنام تبریزی عنوان کرد:

تئاتر آذربایجان شرقی طی سال های اخیر روند صعودی داشته است

هنرمند و پیشکسوت عرصه تئاتر گفت: تئاتر آذربایجان شرقی طی سال های اخیر روند صعودی داشته است.

به گزارش روابط عمومی سی امین جشنواره تئاتر استان آذربایجان شرقی، مهدی لریزی اظهار کرد: نقاط ضعف و قوت جشنواره را پس از اتمام آن می توان تشریح کرد و در حال حاضر به دلیل تماشا نکردن تمامی آثار نمی توان قضاوتی در رابطه با کیفیت آثار داشت.

وی با بیان اینکه حضور پررنگ جوانان در سی‌امین جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی گامی مثبت به شمار می رود، ادامه داد: فرصت دهی به نسل جدید هنرمندان گامی مثبت برای حوزه فرهنگ و هنر محسوب می شود که نقش بسزایی در راستای موفقیت و تعالی هنر استان دارد.

پیشکسوت عرصه تئاتر در خصوص قضاوت هئیت داوران ادامه داد: با شناختی که از هئیت داواران دارم به صراحت تمام می توان گفت که یکی از آنها اسطوره هنر تئاتر ایران بوده و از نظر قضاوت نسبت به آثار داوری خوبی خواهد داشت.

لزیری در تشریح وضعیت کنونی تئاتر استان اذعان داشت: تئاتر استان طی سال های اخیر روند صعودی داشته است چنان که مخاطبان می تواند هر روز به تماشای نمایش بنشینند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تئاتر در سال های پیشین فارغ التحصیل آکادمیک نداشته ولی اینک با پیشرفت تکنولوژی تحصیلات در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد رشته تئاتر، دانش آموختگان بسیار بنامی وجود دارد که موفقیت های این عرصه را دوچندان کرده است.
نظرات کاربران