در حال بارگذاری ...
 • استقبال از نمایش«نگاهمان می کنند» در تئاتر شهر تبریز

  نمایش «نگاهمان می کنند» به کارگردانی رامین ریاضی در تئاتر شهر تبریز با استقبال عموم مردم مواجه شده است.

  به گزارش تئاتر آذربایجان شرقی، "نگاهمان میکنند" اثر نغمه ثمینی نویسنده مطرح کشور این روزها به کارگردانی رامین ریاضی و بازی حامد منافی، فاطمه حسینی، مرتضی میرزازاده، فرید ادهمی، سنا پورسعیدی و فریبا سهرابی در سالن اصلی تئاتر شهر تبریز به صحنه رفته است.

  "نگاهمان میکنند" سه داستان از سه واحد مجتمع مسکونی است که در واحد اول کسی از زندگی زوج جوانی فیلم می گیرد و برایشان ارسال می کند در واحد دوم زن بازیگری منتظر خیانت شوهرش در بلوک روبرویی است اما اتفاق دیگری رخ می دهد و در واحد سوم فردی که استراق سمع می کند و شغلش فیلم گرفتن از کارهای پنهانی ادم ها می باشد که فردی منزل مخفی او را پیدا می کند و...

  این نمایش نمایش با کسب جوایز اول بازیگری زن ، سوم بازیگری مرد و دوم کارگردانی به عنوان نمایش منتخب بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان آذربایجان شرقی به دبیرخانه جشنواره بین المللی فجر معرفی شده است.

  رامین ریاضی، کارگردان این نمایش دارای مدرک کارشناسی نمایش (گرایش بازیگری) و کارشناس ارشد  کارگردانی است و از جمله کارگردانان جوان، با دانش و موفق آذربایجان شرقی محسوب می شود.

  وی عضو هیئت مدیره گروه تئاتر پیاده بوده و علاوه بر حضور به عنوان بازبین و داور جشنواره های مختلف، سابقه تدریس در دانشگاه و کارگاه های مختلف هنرهای نمایشی را در کارنامه دارد.

  رامین ریاضی تاکنون در حدود 30 اثر به ایفای نقش پرداخته و 20 اثر نمایشی را هم کارگردانی کرده و در این مدت نیز موفق به کسب چنین جایزه از جشنواره های مختلف استانی، منطقه ای و ملی شده است.

  گفتنی است نمایش "نگاهمان میکنند" تا 15 آذرماه هر روز ساعت 15:30 در سالن اصلی تئاتر شهر به صحنه می رود.
  مطالب مرتبط

  کوشک جلالی «موسیو ابراهیم» را به تبریز آورد

جنگ زاییده ذهن انسان های بیمار است
  کوشک جلالی «موسیو ابراهیم» را به تبریز آورد

  جنگ زاییده ذهن انسان های بیمار است

   به گزارش آذربایجان شرقی - مهرداد خردمند؛ نمایش ”موسیو ابراهیم» به کارگردانی کوشک جلالی از روز 10دی در تئاتر شمس خانه هنر تبریز به روی صحنه می‌رود.نشست خبری نمایش «موسیو ابراهیم» با حضور عوامل این نمایش و اصحاب رسانه عصر روز شنبه در ساختمان آموزشگاه هنری شکلکل برگزار شد.

  |

  به کارگردانی کوشک جلالی در تالار خانه هنر تبریز

«موسیو ابراهیم» وارد می شود
  به کارگردانی کوشک جلالی در تالار خانه هنر تبریز

  «موسیو ابراهیم» وارد می شود

  دی و بهمن ماه سال جاری تئاتر تبریز میزبان دو نمایش به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی خواهد بود. به گزارش آذربایجان شرقی - مهرداد خردمند؛ نمایش «موسیو ابراهیم» بر اساس رمان موسیو ابراهیم و گل‌های قرآن اریک امانوئل اشمیت و نمایش “چو عضوی به درد آورد روزگار” بر اساس نمایش پزشک ...

  |

  در نشست خبری نمایش « تئوری میس کال » عنوان شد:

امیدواریم تئاتر در آذربایجان شرقی تبدیل به صنف شود
  در نشست خبری نمایش « تئوری میس کال » عنوان شد:

  امیدواریم تئاتر در آذربایجان شرقی تبدیل به صنف شود

  رامین ریاضی، کارگران نمایش « تئوری میس کال » در نشست خبری این نمایش که پس از اجرای نخست آن در محل اجرای نمایش برگزار شد، با اشاره به اهداف « تئوری میس کال » اظهار داشت: با توجه به اینکه امروز شاهد نخستین اجرای این نمایش بودیم، قطعاً کارمان نواقصی دارد اما می‌توانیم با انتقادات ...

  |

  در مجموعه تئاتر شهر تبریز و با شیوه ایی نو در فروش بلیت

« تئوری میس کال » به روی صحنه رفت
  در مجموعه تئاتر شهر تبریز و با شیوه ایی نو در فروش بلیت

  « تئوری میس کال » به روی صحنه رفت

  عصر روز چهارشنبه پلاتو استاد صادقی کجکوعه تئاتر شهر تبریز میزبان مخاطبان و اهالی رسانه بود تا نمایش « تئوری میس کال » اجراهای خود را با حضور اصحاب رسانه و شیوه ایی نو از بلیط فروشی آغاز کند.

  |

  رامین ریاضی عنوان کرد:

حضور جوانان تنها با اخلاق گرایی نتیجه مثبت دارددغدغه حفظ حریم شخصی در نمایش نگاهمان می کنند
  رامین ریاضی عنوان کرد:

  حضور جوانان تنها با اخلاق گرایی نتیجه مثبت دارد/دغدغه حفظ حریم شخصی در نمایش نگاهمان می کنند

  کارگردان «نمایش نگاهمان می کنند» با تاکید بر ارزش حضور جوانان در کنار پبشکسوتان عرصه تئاتر گفت: تنها در صورت رعایت اخلاق و حرمت است که این حضور جوانان می تواند نتایج مثبتی داشته باشد و درصورت عدم اخلاق گرایی تبعات این اتفاق مثبت نخواهد بود.

  |

  نظرات کاربران