در حال بارگذاری ...
 • نمایش «تولدی برمرگ» در تبریز به صحنه رفت

  نمایش تولدی برمرگ به نویسندگی محمد ناظمی و به کارگردانی مرضیه محمدزاده و با حضور بازیگران بنام تبریزی به صحنه می رود.

  به گزارش تئاتر آذربایجان شرقی، مرضیه محمد زاده کارگردان نمایش تولدی برمرگ اظهار کرد: موضوع نمایش تولدی برمرگ که یکی از اصلی ترین دغدغه های جامعه امروز است.

  وی ادامه داد: در این نمایش دو اتفاق بزرگ رخ داده که یکی حضور دو بازیگر شاخص تبریزی و دیگری جلب اعتماد آنان برای اجرای نمایش با حضور این اساتید پیشکسوتی است که حضور ایشان در نمایش به نوعی حمایت هنرمندان جوان تئاتری به شمار می رود.

  محمدزاده گفت: موضوع نمایش یکی از اصلی ترین مشکلات جامعه ما محسوب می شود ما این تفکرات را به زبان نمایشی ترسیم کردیم.

  کارگردان نمایش تولدی برمرگ اذعان داشت: موضوع اصلی این نمایش در مورد فرهنگ بخشش و مهرورزی است که در جامعه وجود دارد، مهرورزی در خصوصیات هر ایرانی به چشم می خورد علیرغم فشارهای اجتماعی همه ی ما این فرهنگ را در می یابیم و آن را به دست فراموشی نمی سپاریم.

  وی در رابطه با داستان نمایش توضیح داد: نمایش تولدی بر مرگ که داستان پدر بزرگ و نوه اش باران هست که آماده جشن تولد باران می شوند اما ورود مهمانی ناخوانده و افشا کردن رازی قدیمی همه برنامه ها را بهم می زند.

  گفتنی است نمایش تولدی برمرگ نوشته محمد ناظمی با کارگردانی مرضیه محمدزاده و بازی ناصرهاشمی، هادی افتخارزاده و تینا عبدی از ۲۱ الی ۳۱ اردیبهشت در تئاتر مستقل مجتمع فرهنگی و هنری ۲۹ بهمن تبریز ساعت ۱۸:۳۰ برای گروه سنی بالای 15 سال به صحنه می رود.

   
  مطالب مرتبط

  مدیرگروه نمایش دانشگاه نبی اکرم (ص) تبریز:

خلاقیت و جسارت وجه تمایز جشنواره‌ی پودس با دیگر جشنواره هاست
  مدیرگروه نمایش دانشگاه نبی اکرم (ص) تبریز:

  خلاقیت و جسارت وجه تمایز جشنواره‌ی "پودس" با دیگر جشنواره هاست

  مدیر گروه نمایش دانشگاه نبی اکرم (ص) تبریز در مراسم رونمایی از پوستر و لوگوی دائمی سیزدهمین دوره جشنواره استانی تئاتر دانشجویی پودس گفت: خلاقیت و جسارت دو عنصری هستند که جشنواره دانشجویی پودس را از دیگر جشنواره‌های مشابه متمایز می‌کنند.

  |

  نظرات کاربران