در حال بارگذاری ...
 • مدیر کل هنرهای نمایشی کشور عنوان کرد:

  تئاتر کشور به پیشکسوتانش افتخار می کند/ تقدیر از نوآوری های جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی

  مدیرکل هنرهای نمایشی کشور با تاکید بر این که تئاتر کشور بایستی به پیشکسوتان این عرصه افتخار کند، گفت: هنرمندان این حوزه می توانند با تکیه بر پیشکسوتان آن به قله های موفقیت دست یابند و باعث پیشرفت تئاتر در کشور باشند.

  به گزارش روابط عمومی تئاتر شهر تبریز، مهدی شفیعی در اختتامیه بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان آذربایجان شرقی با تاکید بر ایجاد صمیمیت و همدلی میان هنرمندان عرصه تئاتر گفت: یاد و نام نیک پیشکسوتانی که امروز در میان ما نیستند نشان دهنده این است که در میان هنرمندان صمیمیت و همدلی باشد تا در این عرصه شاهد موفقیت های روز افزونی و منشا خیر باشیم.
  مدیرکل هنرهای نمایشی کشور با اشاره به برنامه های ارزشمند جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی افزود: از کارهای مفیدی و موثری که در این جشنواره انجام پذیرفت تقدیر از پیشکسوتان این عرصه بود و باعث افتخار ما است تا در کنار این عزیزان بوده و سربلند باشیم.

  وی همچنین از برگزاری بخش جنبی تجربه های نو در بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی تقدیر کرد و گفت: قطعا این برنامه ها در تشویق جوانان و نیز کشف استعدادهای جوان بسیار موثر خواهد بود.

  شفیعی در پایان با بیان اینکه از تئاتر تبریز خبرهای خوبی به گوش می رسد اظهار امیدواری کرد که هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی در سطح کشور موفقیت های بیشتری کسب نماید.
  نظرات کاربران