در حال بارگذاری ...
 • بابک نهرین خبر داد:

  حضور هنرمندان صاحب نام کشور برای داوری جشنواره بیست و نهم تئاتر استانی آذربایجان شرقی

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی و دبیر بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی از حضور هنرمندان صاحب نام کشور برای داوری این دوره از جشنواره خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی، بابک نهرین، دبیر بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی با اشاره به آثار حاضر در این جشنواره گفت: امسال ۳۶ اثر برای حضور در جشنواره متقاضی بودند که از بین این تعداد حدود ۱۵ کار در بخش مسابقه ای و ۶ کار در بخش تجربه های نو به جشنواره راه یافتند.

  وی با اشاره به حساسیت و اهمیت داوری در بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی، گفت: در بخش مسابقه ای جشنواره هنرمندان صاحب نام و با تجربه تئاتر کشور پانته آ بهرام، عبدالحسین لاله و نادر برهانی مرند به عنوان داور حاضر خواهند بود و داوران بخش تجربه های نو نیز از میان هنرمندان مطرح استان مینا پناهی، شهرام خدایی و فرزین ریحانی راد انتخاب شدند.

  دبیر بیست و نهمین جشنواره استانی ادامه داد: هر دو بخش اصلی و تجربه های نو در جشنواره دارای جنبه رقابتی است ولی در انتها ۲ کار از بخش مسابقه ای به جشنواره فجر راه خواهند یافت و از بخش تجربه های نو نیز ۲ کار برای نمایش عموم و همچنین معرفی برای سایر جشنواره ها انتخاب خواهند شد.
  مطالب مرتبط

  «کچل اوغلان» سبک متفاوت بابک نهرین در آثار کمدی است

  «کچل اوغلان» سبک متفاوت بابک نهرین در آثار کمدی است

  کارگردان نمایش کچل اوغلان گفت: نمایش کچل اوغلان تجربه ای نو در عرصه تئاتر شهر تبریز است چرا که در جریان نمایش از حرکات نمایشی و موسیقی کهن آذربایجان نیز بهره گرفته شده که سبکی تماشاگر پسند خواهد بود.

  |

  نظرات کاربران