در حال بارگذاری ...
 • اجرای نمایش دانشجویی «شب و خون» از تبریز در جشنواره بین المللی آنکارا

  نمایش دانشجویی شب و خون (kan ve Gece) به نویسندگی و کارگردانی رسول ایرانزاد آقامیرلو در جشنواره بین المللی آنکارا به اجرا پرداخت.

  به گزارش تئاتر شهر تبریز، نمایش شب‌وخون، بعنوان اولین کار بین‌المللی گروه نمایش آیتون دانشگاه نبی‌اکرم(ص) در یازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر اِتوس آنکارا حضور یافته بود.

  رسول ایرانزاد آقامیرلو، نویسنده و کارگردان این نمایش گفت: اجرای مذکور با استقبال خوب تماشاگران و منتقدان تئاتر قرار گرفت.

  وی با اشاره به عوامل این نمایش اظهار داشت: بازیگران این تئاتر را علاوه بر خودم، محدثه حیرت و دلارام حبیب پیران  تشکیل می‌دادند و دراماتورژ نمایش نیز بر عهده‌ی آیدین سرداری نیا قرار داشت.

  به گفته ایرانزاد، سایر عوامل این نمایش عبارتند از: آهنگساز و نوازنده: مهدی نادری، منشی صحنه: دل آرام حبیب پیران، طراح و اجرای نور: سامان ارمی، طراح پوستر و بروشور: داریوش الهیاری و سرپرست گروه: فاضل بلاغی.

  نمایش شب و خون در سالن مرکزی هنرهای معاصر چاناکایا بل آنکارا به روی صحنه رفت و نمایندگانی از سفارت نیز در این اجرا حضور داشتند.
  مطالب مرتبط

  با اجرایی تاثیرگذار از گروه

ابهام ازلی و ابدی بشریت با «مهمان ناخوانده» اشمیت به چالش کشیده شد
  با اجرایی تاثیرگذار از گروه

  ابهام ازلی و ابدی بشریت با «مهمان ناخوانده» اشمیت به چالش کشیده شد

  "مهمان ناخوانده" اشمیت به سوالات وجودی بشریت که همواره ادیان با روش متکلمانه‌ی خویش به آن جواب داده‌اند را به چالش می‌کشد و  این چالش؛ به خوبی با اجرای قوی گروه "مان" به رهبری علی پوریان به مخاطب منتقل می‌شود.

  |

  نظرات کاربران