در حال بارگذاری ...
 • نمایش «مارکس در سوهو» در شهر تبریز به صحنه می رود

  نمایش مارکس در سوهو اثر هاوارد زین با ترجمه شیرین میرزانژاد و کارگردانی جمیل جوشنی در شهرستان تبریز اجرا می شود.

  به گزارش تئاتر آذربایجان شرقی، نمایش «مارکس در سوهو» طی روزهای 21مهر تا 4 آبان هر روز ساعت 18:30 در سالن استاد پایاب مجموعه تئاتر شهر تبریز به اجرای عمومی خواهد رسید.

  نمایش «مارکس در سوهو» داستان فیلسوف معروف مارکس است که در قرن حاضر ساعتی از گور برمی خیزد تا از خاطرات اجتماعی و سیاسی دوران زندگیش برای همگان بگویید ...

  جمیل جوشنی ، کارگردان نمایش مارکس در سوهو دارای لیسانس کارگردانی از دانشگاه نبی اکرم (ص) بوده و سابقه کارگردانی نمایشهای از جمله: هنر (یاسمینا رضا)، شبانه (محمد چرمشیر) و بازی در نمایشهای، خشم و هیاهو، مردی که سگ شد، بیرون پشت در و.... را در سابقه خود دارد.

  هاوارد زین، نویسنده نمایشنامه مارکس در سوهو اهل آمریکا و مولف کتابهای تاریخ مردمی آمریکا و نمایشنامه های اما . مارکس در سوهو و... است.

  مارکس در سوهو با بازی فاطمه بارانی 21مهر تا 4 آبان هر روز ساعت 18:30  اجرا خواهد شد.
  سایر عوامل نمایش عبارتند از: دستیار کارگردان: رضا علینژاد، منشی صحنه: جانان پایاب، نور: مهدی قلی پور، طراح صحنه: کمال پرناک، گریم: مهری توکلیان هستند.
  مطالب مرتبط

  الیاس ضرابی عنوان کرد:

قضاوت آثار سی‌امین جشنواره تئاتر استانی توسط توسط برترین های عرصه نمایش
  الیاس ضرابی عنوان کرد:

  قضاوت آثار سی‌امین جشنواره تئاتر استانی توسط توسط برترین های عرصه نمایش

  کارگردان جوان نمایش «پلی از جنس شیشه» اظهار داشت: داوران سی‌امین جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی از اساتید شناخته شده و بنام تئاتر کشور هستند که قطعا انتخابی شایسته و اصلح خواهند داشت.

  |

  نظرات کاربران