در حال بارگذاری ...
 • نمایش «کا»در تبریز به صحنه می‌رود

  نمایش «کا» در ژانر نمایش جنگ و مقاومت به کارگردانی سیامک افسایی در تبریز اجرا می شود.

  به گزارش تئاتر آذربایجان شرقی، گروه تئاتر کتل، نمایش “کا” نوشته علی میرزا عمادی را به کارگردانی سیامک افسایی بازیگر و کارگردان مطرح تئاتر تبریزی اجرا می کند.
  نمایش “کا” داستان خانواده ای محروم و سختی دیده است که در اولین روز جنگ ایران و عراق، با حمله دشمن به خرمشهر در تردید بین ماندن و نماندن درگیرند..
  “کا” با بازی هنرمندان مطرحی چون: جمال ساقی نژاد، دلارام صبوری، سودا رضایی، شکوفه نظری، شبنم حیدری، سیامک افسایی از روز دوشنبه ۲۳ مهر ماه اجرا خواهد شد.
  عوامل این نمایش، تهیه کننده و کارگردان: سیامک افسایی، مدیر تولید: یاسین عباسعلی نژاد، گروه کارگردانی: راضیه سربازی، میلاد اسدی، مدیر صحنه: مهدی حسنی اعظمی، منشی صحنه: علیسان نجابت خواه، طراح صحنه: هاله ذرخورد، طراح لباس: رضا فلاحیان، طراح نور: امیر پورحکمت، طراح گریم: بهناز نوری، طراح پوستر: افشین مجربی، طراح بروشور: سودا رضایی، موسیقی: محمد ملکی اصل، عکاس: فرناز مطلوبی، عکاس مهمان: نفس تبریزی، روابط عمومی: ناهید زمانی خواهند بود.
  گفتنی است، سیامک افسایی متولد سال ۵۰ شهرستان قزوین، که از سال ۶۴ فعالیت در عرصه تئاتر را آغاز و تاکنون بیش از ۲۰ اثر نمایشی را کارگردانی کرده و نویسندگی ۶ نمایشنامه و بازی در ۶۰ نمایش را در کارنامه خود دارد.
  علیرضا میرزا عمادی یکی از نمایشنامه نویسان توانمند حوزه تئاتر جنگ و مقاومت است و این سومین کاریست که پس از “هفت سین سال ۶۳ و مسافران” از آثار این نویسنده توسط سیامک افسایی به صحنه می رود.
  نمایش “کا” از ۲۳ مهر تا ۴ آبان هر روز ساعت ۱۸ در سالن استاد صادقی، تئاتر شهر تبریز اجرا می شود.
  مطالب مرتبط

  نقدی بر آثار سی‌امین جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی

تقابل جنایت و عشق در « آسمان روزهای برفی»
  نقدی بر آثار سی‌امین جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی

  تقابل جنایت و عشق در « آسمان روزهای برفی»

  نمایش « آسمان روزهای برفی» به نویسندگی محمد چرم شیر و کارگردانی سیامک افسایی و بازی وی و محدثه حیرت در قالب سی امین جشنواره تئاتر استان آذربایجانشرقی به اجرا در آمد.

  |

  نظرات کاربران