در حال بارگذاری ...
 • زنگ آغاز نمایش «گوشهایم را بشنو » نواخته شد

  زنگ افتتاح نمایش «گوشهایم را بشنو» با حضور اهالی فرهنگ  هنر و اصحاب رسانه به دست رضا ایرانمنش به صدا در آمد.

  به گزارش تئاتر آذربایجان شرقی، حسین عبداللهی٬کارگردان نمایش «گوش هایم را بشنو» اظهار کرد: متن این نمایش یکی از متون متفاوت و به دور از کلیشه های مرسوم در حوزه ادبیات پایداری بود که نقاط قوت آن من را به عنوان کارگردان مجاب کرد تا این کار را به روی صحنه ببرم.

  وی افزود: این کشور در برهه ای از زمان بحران شدیدی همچون جنگ تحمیلی را به همت بزرگ مردان از سر گذرانده و تبعات این جنگ تا به امروز ادامه دارد.

  این مدرس دانشگاه تأکید کرد:این نمایش به چالش های روانی و رفتاری اشخاصی می پردازد که در دوره ای از زندگی خود دچار بحران شدخ اند و  این بحران خود را در زندگی امروز آن ها نشان می دهد.

  وی گفت: به نظر می رسد با متن متفاوت و با طراحی در خدمت کار٬ نمایشی به روی صحنه برود که به راحتی با مخاطب ارتباط برقرار کند.

  بر اساس این گزارش٬ نمایش “گوش هایم را بشنو” ساعت ۱۷:۳۰ روز سه شنبه ۱۵ اسفند با حضور اهالی هنر و رسانه، پیشکسوتان٬ مدیران و مسئولان برگزار شده و زنگ آغاز نمایش به دست رضا ایرانمنش بازیگر سینما٬تلویزیون و تئاتر نواخته شد.

  گفتنی است، محمد اردوبادی، میثم حبیبی، شهرام خزرایی، قادر رهیف، رقیه شادخواه،وحیده صحرانورد، محمدرضا (امیر) عبدی و مسعود نیازی به عنوان بازیگر، مرضیه محمدزاده به عنوان دستیار کارگردان، امیر پورحکمت به عنوان طراح نور، فرهاد عبدی به عنوان دستیار نور، بابک موسوی به عنوان منشی صحنه، مهدی قلیپور به عنوان مدیر تولید، حسین قاسمی به عنوان دستیار تولید، سحر نصرت به عنوان مدیر صحنه، نسرین رستمی به عنوان جامه دار، سینا شیعه نواز به عنوان طراح پوستر، سینا قبولی به عنوان عکاس صحنه، فرنازمطلوبی به عنوان عکاس پوستر، پری اشتری به عنوان مسئول روابط عمومی، سعید وزیری به عنوان آهنگساز، حسین عبداللهی را در اجرای نمایش “گوش هایم را بشنو” یاری می کنند.

   
  مطالب مرتبط

  کارگردان و بازیگر با سابقه تبریزی :

گفتگو راه‌ حل برون‌رفت از شرایط فعلی است
  کارگردان و بازیگر با سابقه تبریزی :

  گفتگو راه‌ حل برون‌رفت از شرایط فعلی است

  کارگردان و بازیگر با سابقه تبریزی گفت: همیشه مشتاق دیدن نمایش‌هایی بودم که متن‌شان توسط خود بچه‌های استان نوشته شده باشد، امسال به دلیل مسائل شخصی موفق به تماشای آثار نشدم اما حضور چنین اجراهایی در این جشنواره جای خوشحالی است.

  |

  برهانی مرند خبر داد:

ارسال ۸۰ اثر به دبیرخانه جشنواره تئاتر الف
  برهانی مرند خبر داد:

  ارسال ۸۰ اثر به دبیرخانه جشنواره تئاتر الف

  دبیر جشنواره بین المللی تئاتر الف با اشاره به ارسال ۸۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره گفنت: تاکنون حدود ۴۰ اثر در بخش نمایشنامه و کمتر از ۴۰ اثر در بخش صحنه‌ای به دبیرخانه جشنواره ارسال شده ولی براساس تجربه این ارقام معمولاً در روزهای پایانی ارسال آثار چندین برابر افزایش می ...

  |

  نظرات کاربران