در حال بارگذاری ...
 • رضا ایرانمنش زنگ آغاز نمایش «گوش هایم را بشنو» را به صدا درمی آورد

  زنگ افتتاح نمایش «گوشهایم را بشنو» به دست رضا ایرانمنش به صدا در می آید

  به گزارش روابط عمومی تئاتر شهر تبریز، نمایش گوش هایم را بشنو، نوشته علی پوریان و به کارگردانی حسین عبداللهی از 15 اسفند به روی صحنه می رود و رضا ایرانمنش بازیگر سینما مهمان ویژه روز اول این نمایش خواهد بود.

  رضا ایرانمنش یکی از جانبازان جنگ تحمیلی است که در حوزه هنر و ادبیات پایداری نیز سوابق طولانی دارد، بر این اساس به دعوت حوزه هنری استان زنگ افتتاح "گوش هایم را بشنو" را خواهد نواخت.

  نمایش «گوش هایم را بشنو» به کارگردانی حسین اصل عبداللهی از امروز، ۱۵ اسفندماه در تئاتر شهر تبریز به روی صحنه می رود.

  گفتنی است، محمد اردوبادی، میثم حبیبی، شهرام خزرایی، قادر رهیف، رقیه شادخواه،وحیده صحرانورد، محمدرضا (امیر) عبدی و مسعود نیازی به عنوان بازیگر، مرضیه محمدزاده به عنوان دستیار کارگردان، امیر پورحکمت به عنوان طراح نور، فرهاد عبدی به عنوان دستیار نور، بابک موسوی به عنوان منشی صحنه، مهدی قلیپور به عنوان مدیر تولید، حسین قاسمی به عنوان دستیار تولید، سحر نصرت به عنوان مدیر صحنه، نسرین رستمی به عنوان جامه دار، سینا شیعه نواز به عنوان طراح پوستر، سینا قبولی به عنوان عکاس صحنه، فرنازمطلوبی به عنوان عکاس پوستر، پری اشتری به عنوان مسئول روابط عمومی، سعید وزیری به عنوان آهنگساز، حسین عبداللهی را در اجرای نمایش "گوش هایم را بشنو" یاری می کنند.
  مطالب مرتبط

  با اجرایی تاثیرگذار از گروه

ابهام ازلی و ابدی بشریت با «مهمان ناخوانده» اشمیت به چالش کشیده شد
  با اجرایی تاثیرگذار از گروه

  ابهام ازلی و ابدی بشریت با «مهمان ناخوانده» اشمیت به چالش کشیده شد

  "مهمان ناخوانده" اشمیت به سوالات وجودی بشریت که همواره ادیان با روش متکلمانه‌ی خویش به آن جواب داده‌اند را به چالش می‌کشد و  این چالش؛ به خوبی با اجرای قوی گروه "مان" به رهبری علی پوریان به مخاطب منتقل می‌شود.

  |

  کارگردان و بازیگر با سابقه تبریزی :

گفتگو راه‌ حل برون‌رفت از شرایط فعلی است
  کارگردان و بازیگر با سابقه تبریزی :

  گفتگو راه‌ حل برون‌رفت از شرایط فعلی است

  کارگردان و بازیگر با سابقه تبریزی گفت: همیشه مشتاق دیدن نمایش‌هایی بودم که متن‌شان توسط خود بچه‌های استان نوشته شده باشد، امسال به دلیل مسائل شخصی موفق به تماشای آثار نشدم اما حضور چنین اجراهایی در این جشنواره جای خوشحالی است.

  |

  نظرات کاربران