در حال بارگذاری ...
 • توسط حوزه هنری آذربایجان شرقی صورت می‌گیرد:

  رونمایی از پوستر نمایش «گوش‌هایم را بشنو»

  رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی گفت: مراسم رونمایی از پوستر و نشست خبری نمایش «گوش هایم را بشنو» با حضور عوامل نمایش در حوزه هنری آذربایجان شرقی برگزار می شود.

  به گزارش تئاتر آذربایجان شرقی، حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی محمدیان با اعلام این خبر افزود: مراسم رونمایی از پوستر و نشست خبری نمایش «گوش هایم را بشنو»، روز چهارشنبه ۹ اسفند ماه سال جاری، راس ساعت ۱۷ در سالن جلسات حوزه هنری آذربایجان شرقی با حضور مدیران، عوامل نمایش، اهالی رسانه و علاقه مندان به تئاتر برگزار می‌شود.

  وی با بیان اینکه نمایش فوق که اجرای عمومی آن قرار است از ۱۵ اسفند در تئاتر شهر تبریز آغاز شود، اظهار داشت: این نمایش کاری است از حوزه هنری آذربایجان شرقی به کارگردانی حسین عبداللهی به روی صحنه می‌رود.

  محمدیان خاطر نشان کرد: “گوش هایم را بشنو” نوشته کارگردان، بازیگر و نویسنده توانمند تبریز، علی پوریان است که به ابعاد پنهان روحی و روانی انسان هایی می پردازد که در زندگی خود آسیب های جدی را متحمل شده اند و امروز انعکاس آن وقایع در تک تک لحظاتشان نمود دارد.

  وی افزود: تعداد این افراد در پیرامون ما و در بطن جامعه کم نیستند، افرادی که در ظاهر بی نقص به نظر می رسند اما درونشان آشوبی در جریان است که در لحظات بحرانی بروز می‌کند.

   
  مطالب مرتبط

  اجرای نمایش تعزیه توسط گروه اعزامی از تبریز در عمود 777  مسیر کربلا

  اجرای نمایش تعزیه توسط گروه اعزامی از تبریز در عمود 777  مسیر کربلا

  سرپرست گروه های اعزامی و نماینده حوزه هنری استان آذربایجان شرقی به سومین همایش تئاتر مردمی پیاده‌روی اربعین، گفت: با توجه به تعدد مکانی که امسال در نقاط مختلف مسیر وجود دارد، طی ۵ روز گذشته اجراهای متعددی داشتیم که مورد استقبال زائرین پیاده‌روی اربعین قرار گرفت.

  |

  نظرات کاربران