در حال بارگذاری ...

بازیگر تبریزی نمایش «پاشا» کاندیدای بهترین بازیگری جشنواره تئاتر فجر شد

کاندیداهای بخش‌های مختلف مسابقه سی‌وششمین جشواره بین‌المللی تئاتر فجر در حالی معرفی شدند، که نام بازیگر تبریزی نمایش «پاشا» در میان این اسامی به چشم می خورد.

به گزارش تئاتر تبریز، وحید شیرزاد بازیگر نمایش پاشا، به عنوان بهترین بازیگر مرد بخش مسابقه ایران الف، سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر کاندیدا شد.

براساس این گزارش، این کاندیداها در چهار بخش مسابقه بین‌الملل، مسابقه ایران الف، مسابقه ایران ب و مسابقه خارج از صحنه (مسابقه تئاتر خیابانی و مسابقه اجرا در مکان‌های نامتعارف) با هم به رقابت خواهند پرداخت.

برندگان بخش‌های مختلف مسابقه امروز در مراسم اختتامیه جشنواره معرفی خواهند شد.

این مراسم ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

گفتنی است وحید شیرزاد که سومین تجربه بازیگری خود در تئاتر را با نقش کنسول روس در نمایش پاشا تجربه کرد، با همین نقش جایزه سوم بازیگری جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی را کسب کرده بود.

وی پیش از این قهرمان پرورش اندام و دو و میدانی معلولان کشور بود و پیش از این نیز جایزه نخست بازیگری تئاتر معلولان کشور را در نخستین تجربه ی بازیگریاش کسب کرده است.
مطالب مرتبط

نمایش «پاشا» به آنکارا می رود

نمایش «پاشا» به آنکارا می رود

نمایش “پاشا” اثر “اکبر شریعت” به کارگردانی “نازیلا ایران زاد بنام” در فستیوال بین المللی تئاتر آنکارا اجرا می شود.

|

زنگ افتتاح نمایش «پاشا» نواخته شد

زنگ افتتاح نمایش «پاشا» نواخته شد

زنگ افتتاح اولین اجرای نمایش «پاشا» توسط مینو امیرقاسمی محقق و نویسنده صاحب نام تبریزی با رونمایی از پوستر این اثر در تئاتر شهر تبریز نواخته شد.

|

نظرات کاربران