در حال بارگذاری ...
 • تئاتر به یاری نیازمندان می رود

  بلیت «کلفت ها» به نفع کودکان سرطانی به مزایده گذاشته می شود

  با هماهنگی های صورت گرفته مابین عوامل نمایش «کلفت ها» و جمعیت خیریه قلب های سبز، قرار است بلیط های اجرای روز شنبه ۱۸ آذرماه این اثر به نفع کودکانی سرطانی به مزایده گذاشته شود.

  به گزارش تئاتر آذربایجان شرقی، این اقدام در راستای ایفای وظیفه ی فرهنگ سازی تئاتر در موضوعات اجتماعی صورت گرفته در آن جمعیت خیریه قلب های سبز، موسسه آموزشی الف و عوامل تئاتر موفق و پرطرفدار«کلفت ها» مشارکت دارند.
  علی فتوحی، کارگردان نمایش
  «کلفت ها» در این خصوص گفت: با هدف حمایت از فعالیت های درمانی و آموزشی جمعیت خیریه قبل های سبز برای کودکان مبتلا به سرطان، اجرای روز شنبه ۱۸ آذرماه این نمایش به منظور جمع آوری کمک به این مجموعه اختصاص می یابد.
  وی یادآور شد: در این روز مبلغ بلیط از 20 هزار تا 200 هزار تومان بوده و مخاطبان هرچه مقدار که در توان داشته باشند برای خرید آن هزینه می کنند.
  فتوحی اظهار داشت: فروش بلیت ها از صبح فردا در دفتر جمعیت خیریه قلب های سبز آغاز شده و با توجه به محدودیت فضا، اولویت با عزیزانی هست که زودتر اقدام به رزرو و یا خرید بلیت نمایند .
  مطالب مرتبط

  کمبود جا موجب اعتراض علاقمندان تئاتر تبریز شد

  کمبود جا موجب اعتراض علاقمندان تئاتر تبریز شد

  محدودیت ظرفیت و کمبود جا در سالن‌های تئاتر تبریز به معضل آثار نمایشی در این شهر بدل شده بطوریکه اخیرا اعتراض علاقمندان و مخاطبان موجبات عذرخواهی کارگردان نمایش "کلفت ها" را به دنبال داشت.

  |

  «کلفت ها» آینه تمام نمای زوال

  «کلفت ها» آینه تمام نمای زوال

  "ژان ژنه"درنمایش کلفت هابه ترسیم روابط اجتماعی جامعه پس ازجنگ دست یازیده است. روابطی که نه عادلانه ونه انسانی است اما آینه تمام نمای زوال را به نمایش می گذارد.

  |

  «کلفت ها» در تبریز به صحنه رفت

  «کلفت ها» در تبریز به صحنه رفت

  زنگ افتتاح نمایش «کلفت ها» کاری از گروه آینا به کارگردانی علی فتوحی با حضور هنرمندان، فرهیخنگان و مردم هنردوست تبریز نواخته شد.

  |

  نظرات کاربران